Yeni Yapım KeyloggeR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2
Ah birde işlev olsa :S oluşturdugum exe dosyasına bizzat kendim tıklamayı denedim :S mail almadım olmadı sanırım :S bir anlatım yapabilirmisin zahmet olmaz sa

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2

log süresini kaç dk ayarladıysan o dakikada log mail ine gelir

Resimli Anlatım var diger sayfada

Tamamdır bu sefer kesin oldu ellerine sağlık bir tanesin başarılarının devamını dilerim arkadaşım Allah yardımcın olsun.

Bir ikon değiştirici paylaşırmısın rica etsem yada verirmisin linkini şimdiden teşekkürler. . .

Son düzenleme:

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2
Atıyor da yazılar okunsa mübarek :) daha güzel olurdu 30 dk yapıp öyle deneyeceğim ama keylogger başarılı gerçekten. Tebrikler.

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
du bi bakaLm saoLasın kardeş masaLLah 211kb :D

Kardes icinde webcam simgeLi biseLer var ama hepsini tek tek açmayı denedim hiçbirinde resimdeki gibi keyLogger açıLmadı :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.