Yeni Yapım KeyloggeR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Koyduğun listede avira antivürüs programında birşey bulunamadı diyor. Fakat ben avira kullanıyorum ve 2 adet virüs buldu..

Arkadasım Ben Bu Programı Paylaşalı Cok Oldu.VirüsTotal Gibi Sitelerden Taratanlar Oldugu için Anitler Virüs Olarak Algılıyor.Ben Programı 1 Ay Önce Koydum siteye nerdeyse ozaman tanımıyordu.

burak227 Hımm program çalıştı ama doğru düzgün gelmiyo loglar neden acaba ?

Video İzleseydiniz Anlardınız.Sebebi : Log Süresinin 30dk üstü yapmamanız.

hayro3560

Yeni üye
23 Şub 2010
4
0
Hocam senin turan keyloggeri denedim..eline klavyene saglık :D bi sorum olacak ben deneme bi server kurdum açtım geri nasıl kaldırabilirim kendi bilgisayarımdan o serveri?

hayro3560

Yeni üye
23 Şub 2010
4
0
Hocam Kendi Pcmde calışıo fakat söyle calısıo türkçe karakterleri mailde göstermior bide sayıları göstermior sifre yazarkene :S ayrıca deneme amaclı arkadaşa attım onda görev yöneticisinde calıstıgı görülüor fakat mail atmıor..

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Hocam Kendi Pcmde calışıo fakat söyle calısıo türkçe karakterleri mailde göstermior bide sayıları göstermior sifre yazarkene :S ayrıca deneme amaclı arkadaşa attım onda görev yöneticisinde calıstıgı görülüor fakat mail atmıor..

Görev Yöneticisinden Gizle Seçeneginiz Seçmen Lazım.Log Süresini 30 dk üstü yap
.Mail Adresini kontrol et yada Log Gönderme süresini.

burak227 Tolga ilkden çalıştı ama sonra log göndermeyi kesti neden ?

Hata yapmısındır serverı kurarken eksik yapmıssındır.

Log süresinin 60 dk yaptım gene bozuk geliyo loglar

Hmm bunu dikkate alacam ama 60 dk da bozuk gelmemesi lazımdı :S

Videoyu İzlemeden Lütfen Soru Sormayın Videoda Herşeyi Anlattım

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE

Görev Yöneticisinden Gizle Seçeneginiz Seçmen Lazım.Log Süresini 30 dk üstü yap
.Mail Adresini kontrol et yada Log Gönderme süresini.

Hata yapmısındır serverı kurarken eksik yapmıssındır.

Hmm bunu dikkate alacam ama 60 dk da bozuk gelmemesi lazımdı :S

Videoyu İzlemeden Lütfen Soru Sormayın Videoda Herşeyi Anlattım

Hiç birşeyde ekisk yapmadım eksik yapsaydım zaten ilkinde gelmezdi ama buda iyi geliştireceğini düşünüyorum merakla bekliyoz yeni keylogerini ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.