Yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By 3tk

Yeni üye
13 Ocak 2019
7
0
Herkeze Merhaba Aranıza Yeni Katıldım Kendimi Geliştirmeyi Ve Underground Timine Katılmak İstiyorum. Misyon Ve Forum Kurallarını Okudum :) Herkeze İyi Forumlar...

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba. Forumumuza Hoşgeldin. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır

1- Misyonumuz. ---> TIKLA <---

2- Forum Kuralları ---> TIKLA <---

3- Mutlaka Okunması Gerekenler ---> TIKLA <---

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Merhaba dostum, TürkHackTeam ailesine hoşgeldin. Forumda birbirinden kaliteli yazıları okuyarak bilgine bilgi katabilir veya kendi bilgilerini yazıya dökerek bilmeyen arkadaşlara bilgini verebilirsin. Tabii bunları yapmadan önce dikkat etmen gereken bir iki husus var;

1-) Öncelikle misyonumuzu iyi bir şekilde bilmen gerekiyor -> Misyon

2-) Sonrasında forumdan uzaklaştırılmamak veya ceza almamak adına forum kurallarını iyice bilmen gerekiyor -> Forum Kuralları

3-) Dedim ya bilgilerini paylaşman ve bilgi edinmen gerek diye, bunları yapabilmen için forumu nasıl kullanacağını da bilmen gerekiyor elbette -> Forum nasıl kullanılır?

4-) Benim ait olan bir konu sana yol gösterebilir -> Örnek Konu

5-) Herhangi bir derdin, sorunun, sorun veya sıkıntın olursa çekinmeden bana mesaj atabilirsin :))

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
merhaba hoş geldim dostum undergrand veya diğer timlere katılmak istiyorsan alımları takip etmen gerek alımlara katılarakda şansını deneyebilirsin iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.