Yönetime Soru .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Öncelikle bu konu yönetimi küçük düşürmek yada yönetime isyan etmek için açmadım başka taraflara çekmeyin . Ayrıca bu konuyu neden özelden yönetime sormadın niye konu açıyosun diyenler içinde bu sorunun cevaplarını veya sebeplerini diğer üyelerinde görmesini istedim .

Bazı konularda yönetimin üyelere gerçekten sert davrandığını düşünüyorum . Bir arkadaşımız konu açıyo ve farklı fikirdeki arkadaşlar konu üzerinde tartışmaya başlıyolar ama tartışan kişiler konuyu kişiselleştirmeden birbirine hakaret etmeden tartışıyolar hatta bazı yönetim üyeleride tartışmaya katılıp fikirlerini söylüyolar ve birden bakıyoruz konu kilitlenmiş ve konuyu açan kişi kötü bişey yapmış gibi uyarılıyor . Burası sizin söylediğiniz gibi 800.000 kişilik bir platform illaki farklı fikirlerde insanlar olucak illa tartışıcaklar ama siz nereye kadar uyarıp nereye kadar kilitliceksiniz ? Siyaset konuları kilitlenebilir siyaset diye bir katagori yok burası siyaset yeri değil ama adamlar temel değerlerimiz hakkında tartışıyor onlar tartışırkende belki bizde yeni bişeyler öğrenicez belki fikirlerimiz değişicek ama hemen kilit . Bilgi paylaştıkça çoğalır Bir süre sonra bu yüzden konu açmaya korkar olucaz biri konuya farklı bir fikir ile yaklaşıcak sonra tartısma cıkarıyosun diceksiniz sonra ban . Merak ediyorum neden böyle tepkiler veriyorsunuz ? Yönetim üyelerinden gelen cevapları bekliyorum .

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
Tartışma Büyüdükçe Kavga Çıkıyor Sonra Millet Ban Yiyor Sonra Yönetime Neden Ban Yedim Diye Soru Soruyorsunuz....

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Tartışma Büyüdükçe Kavga Çıkıyor Sonra Millet Ban Yiyor Sonra Yönetime Neden Ban Yedim Diye Soru Soruyorsunuz....

Okuma yazman varmı ? Birbirlerine hakaret etmedikleri surece istedigi kadar buyusun kime zarari var ayrica tartisma yuzunden ban atilmasa neden ban yedim diye soru sormazlar Düşün biraz .

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Küfür olmadığı sürece herkesin burada tartışıp özgür fikirlerini paylaşabileceğini düşünüyorum sonuç olarak burası bir forum. Şuana kadar bu platformda bahsettiğim konuda kısıtlama hissetmedim memnunum bu durumdan. Ban yiyenler ve uzaklaştırma alan arkadaşlarımızın sınırı aştığını düşünüyorum fikrim böyle.

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
Okuma yazman varmı ? Birbirlerine hakaret etmedikleri surece istedigi kadar buyusun kime zarari var ayrica tartisma yuzunden ban atilmasi neden ban yedim diye soru sormazlar Düşün biraz .

Biz Çok Öyle İnsan Gördük

İsteyen Tanrı Desin İsteyen Allah Desin Kimseyi İlgilendirmez

ve Herkes Aynı Cevabı Verip Gereksiz Post Kasıyor

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Tartışmalar tatlı ve kimseyi kırmıyorsa konu zaten kilitlenmez. Eğer kilitleniyorsa ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız saygılı efendi bir şekilde süper moderator (beyaz renkli olanlar) a pm atarak durumuzu belirtebilorsiniz.

Sebepsiz yere konularınız kilitlenmez, kimse zevkine göre hareket yapamaz , yapan olursa fazla yaşayamaz.

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Küfür olmadığı sürece herkesin burada tartışıp özgür fikirlerini paylaşabileceğini düşünüyorum sonuç olarak burası bir forum. Şuana kadar bu platformda bahsettiğim konuda kısıtlama hissetmedim memnunum bu durumdan. Ban yiyenler ve uzaklaştırma alan arkadaşlarımızın sınırı aştığını düşünüyorum fikrim böyle.

Küfür etmeden uzaklaştırılanlarda var sadece tartışma çıkardığı için

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Biz Çok Öyle İnsan Gördük

İsteyen Tanrı Desin İsteyen Allah Desin Kimseyi İlgilendirmez

ve Herkes Aynı Cevabı Verip Gereksiz Post Kasıyor

Bu konu nun o konuyla alakası yok . Ben bu foruma bu sene üye olmadım beni tanıyanlar var ben hiç öyle çok insan görmedim .

Son düzenleme:

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Tartışmalar tatlı ve kimseyi kırmıyorsa konu zaten kilitlenmez. Eğer kilitleniyorsa ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız saygılı efendi bir şekilde süper moderator (beyaz renkli olanlar) a pm atarak durumuzu belirtebilorsiniz.

Sebepsiz yere konularınız kilitlenmez, kimse zevkine göre hareket yapamaz , yapan olursa fazla yaşayamaz.

Bu konuyu acmamin nedeni konuların kilitlenmesi ile alakalı değil tartışmalara suç gibi yaklaşılmasından dolayı

EASA

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
841
0
Config.php
Arkadaş Yönetime Soru Demiş Bazı Üyelerimiz

Admin'miş Gibi Açıklama Yapmış Hayretler İçinde İzliyorum..

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Eğer Kitleyen Varsa Bilinki O Konu Ya Daha Çok Uzamasın Kavga Çıkmasın Küfürleşmeler Başlamasın Banlar Havada Uçuşmasın Diye .

Çok Bilgim Yok Bu Konuda Kitleme Yetkim Olmadığından Ancak Düşüncem Bu.

Misal Bu Konu Kitlenmesi Gerek , Gerekli Cevapları Zaten Mod ve Ben Verdim Bunun Üzerine Herkez Aynısını Yazıp Post Kasacak .

Son düzenleme:

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Bu konuyu acmamin nedeni konuların kilitlenmesi ile alakalı değil tartışmalara suç gibi yaklaşılmasından dolayı

İyi diyorsun hoş diyorsun da tartışmayı bilen kaç kişi var bir süre bile biri sert çıksa diğeri hakaret ediyor bu sefer tartışmadan kavgaya dönüyor olay büyüyor birbirlerine küfür etmeye dahi başlıyorlar önüne geçemiyorsun ki ?

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Tartışmanında Belli Bir Yeri Var Yani Burası Kahvehane'mi ?

Tartışma sadece kahvehanede mi çıkar tartışma heryerde çıkar Ayrıca yönetim izin verdiği takdirde istediğim gibi tartışırım sen bence yönetimin adına konuşmayı bırak çünkü onları düşürüyosun . Bu konunun kilitlenmesini istemiyorum yoluna bak iyi forumlar

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Yöneticilerin sert veya saygısız davrandığını düşündüğünüz postlarının(mesajlarının) linklerini veya ss'lerini bana gönderebilirsiniz.

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Bu konuda bile tartışarak birbirinizi kırıp incitiyorsunuz benimde yetkim yok ancak kendi düşüncem arkadaşlarimla Üstlerime aynı tartışma büyümesin kırgınlık olmasın diye kilitlenir

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
İyi diyorsun hoş diyorsun da tartışmayı bilen kaç kişi var bir süre bile biri sert çıksa diğeri hakaret ediyor bu sefer tartışmadan kavgaya dönüyor olay büyüyor birbirlerine küfür etmeye dahi başlıyorlar önüne geçemiyorsun ki ?

ozaman küfür edildiği zaman müdahale edilmesi lazım her tartışmanin sonu küfüre gitmiyor ama küfüre gidiyor gibi davraniliyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.