Yönetime Soru .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
Adam Hakli Bi yandan

Benide Lüzümsün yere 7 gün Banliyan Admine De Yakisir Madalya mi Taktilar Kardes Beni Banlamay la

Hayirli aksamlar Herkeze

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Bu konuda bile tartışarak birbirinizi kırıp incitiyorsunuz benimde yetkim yok ancak kendi düşüncem arkadaşlarimla Üstlerime aynı tartışma büyümesin kırgınlık olmasın diye kilitlenir

Kardesim olay burda isde suan kimse kimseyi kirmiyor sadece biseyin dogrusunu bulmaya calisiyoruz :)

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
ozaman küfür edildiği zaman müdahale edilmesi lazım her tartışmanin sonu küfüre gitmiyor ama küfüre gidiyor gibi davraniliyor .

Ben küfürü örnek verdim sadece o bahsettiğiniz konudaki üyeler sen diliyle konuşmaya başladığı an tartışma bitmiştir zaten karşı tarafın dediğini anlayıp yorumlama yok onun dediğine karşı savunma geliştirilmeye çalışıyor sonra kavga başlıyor

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Eğer Kitleyen Varsa Bilinki O Konu Ya Daha Çok Uzamasın Kavga Çıkmasın Küfürleşmeler Başlamasın Banlar Havada Uçuşmasın Diye .

Çok Bilgim Yok Bu Konuda Kitleme Yetkim Olmadığından Ancak Düşüncem Bu.

Misal Bu Konu Kitlenmesi Gerek , Gerekli Cevapları Zaten Mod ve Ben Verdim Bunun Üzerine Herkez Aynısını Yazıp Post Kasacak .

Niye kilitlensinki ? Mod cevap verdi diye isin dogrusu bulundumu ? Diger arkadaslarin fikirlerinide dinlemek istiyorum ben herseye post kasmak diye bakmayin

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Hakaret etsin veya etmesin burası bir forum ve forumun kuralları var o kurallara göre de tartışmaya sebep olan konular kilitlenir veya silinir
Tıpkı birazdan bu konunun silineceği gibi

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Ben küfürü örnek verdim sadece o bahsettiğiniz konudaki üyeler sen diliyle konuşmaya başladığı an tartışma bitmiştir zaten karşı tarafın dediğini anlayıp yorumlama yok onun dediğine karşı savunma geliştirilmeye çalışıyor sonra kavga başlıyor

Ayni fikirdeyiz abi ama isde benim en basta yazdigima bakarsan tartismayı kişiselleştirmeden tartisanlarda engellenip uyariliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.