Zihin kontrolü

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
28
Kütahya
Toplanın gençler bu konumda zihin kontrolünü anlatacağım :D

İlk kuralımız inanmak inanmadan hiçbir şey olmaz böyle bir şeyin mümkün olmayacağına inanıyorsanız denemenizde başarı gelmeyecektir.

1.Adım:Zihnini kontrol edeceğimiz kişinin ismini bir kağıda yazın altınada yaptırmak istediğimiz eylemi yazın.

D.N:-me -ma eklerini kullanmayınız beyin bu ekleri algılamaz mesela yapma derseniz yap olarak algılar istenmeyen bir sonuç ortaya çıkar.

2.Adım:Yaptırmak istediğimiz eylemi derin nefes ve sakinlik eşliğinde 15 defa içinizden tekrarlayınız.

3.Adım:Söylediğiniz eylemin kişinin kafasına hece hece kelime kelime girdiğini hayal ediniz.

Son adım:Söylediğiniz eylemin gerçekleştiğini hayal ediniz.

2. Adımdan itibaren gözler kapalı olacak derin nefes almaya dikkatinizin duru olmasına dikkat ediniz.

Örnek telkin:Kemal hoca dersi boş bırak bunun gibi yazılar yazabilirsiniz ustalığınıza bağlı olarak etki etme süresi değişir genelde 10 dakika sonra sonuca varırsınız.

Alıntı değil 1 yıl boyunca denenmiştir :D

549

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
477
0
Giresun,Görele
Toplanın gençler bu konumda zihin kontrolünü anlatacağım :D

İlk kuralımız inanmak inanmadan hiçbir şey olmaz böyle bir şeyin mümkün olmayacağına inanıyorsanız denemenizde başarı gelmeyecektir.

1.Adım:Zihnini kontrol edeceğimiz kişinin ismini bir kağıda yazın altınada yaptırmak istediğimiz eylemi yazın.

D.N:-me -ma eklerini kullanmayınız beyin bu ekleri algılamaz mesela yapma derseniz yap olarak algılar istenmeyen bir sonuç ortaya çıkar.

2.Adım:Yaptırmak istediğimiz eylemi derin nefes ve sakinlik eşliğinde 15 defa içinizden tekrarlayınız.

3.Adım:Söylediğiniz eylemin kişinin kafasına hece hece kelime kelime girdiğini hayal ediniz.

Son adım:Söylediğiniz eylemin gerçekleştiğini hayal ediniz.

2. Adımdan itibaren gözler kapalı olacak derin nefes almaya dikkatinizin duru olmasına dikkat ediniz.

Örnek telkin:Kemal hoca dersi boş bırak bunun gibi yazılar yazabilirsiniz ustalığınıza bağlı olarak etki etme süresi değişir genelde 10 dakika sonra sonuca varırsınız.

Alıntı değil 1 yıl boyunca denenmiştir :D

Aklıma kötü kötü şeyler geldi şimdi :D

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
42
Chicago İL
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun
umarım şifreni unutursun

:)

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
28
Kütahya
Aklıma kötü kötü şeyler geldi şimdi :D

Bütün yorumlar için teşekkürler :D

Evet benimde baya geldi söylemesem iyi olacak :D Canım sıkıldımı babamın evden çıkmasını ve öğretmenlerin dersi boş bırakmasını sağlıyordum :D İradesi kuvvetsiz insanlarda daha kolay oluyor.E-okuldaki bazı sözlülerime ve yazılıda çıkacak sorulara kadar müdahele ettiğim olmuştu :D Çılgınca gelebilir :D

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
28
Kütahya
Abi bu büyü gibi bişeymi ona göre şey yapalım yoksa çok günah

Büyü değil dostum.

Beyler hala ortalıkta zombiler belirmedimi ?

:D

İmkansız hadi yapıpta tutan varmı??

1 yıldır yapıyorum inanmak size kalmış ben bu öğretiyi paylaşmak istedim inanıp inanmamanız problem değil bu öğretiye sadece ben sahip olurum bir şey farketmez :D Sizin kaybınız olur :D

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Bütün yorumlar için teşekkürler :D

Evet benimde baya geldi söylemesem iyi olacak :D Canım sıkıldımı babamın evden çıkmasını ve öğretmenlerin dersi boş bırakmasını sağlıyordum :D İradesi kuvvetsiz insanlarda daha kolay oluyor.E-okuldaki bazı sözlülerime ve yazılıda çıkacak sorulara kadar müdahele ettiğim olmuştu :D Çılgınca gelebilir :D

Bunları yapabildiğine göre YGS LYS sorularını da zihin kontrolüyle ele geçirebilir ister satabilir ya da kendin kullanıp derece yapabilirsin . :RpS_drool:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.