Zihin kontrolü

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
her türlü şeyde kullanabiliyor muyuz ve yaptığımız kişinin illa yanımızda olması gerekir mi

Dostum ilk başladığında her türlü şeyde kullanamazsın geliştirmen gerekir uzaklıkta sorun çıkartır ama geliştikçe işler basitleşecektir.

Bunları yapabildiğine göre YGS LYS sorularını da zihin kontrolüyle ele geçirebilir ister satabilir ya da kendin kullanıp derece yapabilirsin . :RpS_drool:

Yok dostum o kadar etkili değil sadece anlık düşünceler mesela örnek verdim babamı evden dışarıya çıkarmak gibi bazı insanlarda olmuyor zaten bir de ygs lys sorularına sahip insanı bulduk diyelim uzaklık sorunu var :D Tabi bu işte uzmanlaştıkça sınırlar aşılır.

Einstein ın dediği gibi insan beyninin sınırlarını zorlamadıkça gelişemez.

siz bu basit olaya olamaz gözüyle bakarsanız nasıl gelişeceksiniz ki ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.