Zina nedir? çeşitleri ve sebepleri

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
Dostum öyle düşünmemek gerekiyor. Bu devirde bazı yozlaşmış insanlar diğer insanları kendilerine çekerek büyüyor ve toplum haline geliyor. Devirde böyle böyle büyüyor. Bunun önüne geçersen ve o büyültmeyi engellersen bunları yapman daha kolay olur. Düşünsene herkes 5 Vakit namaz kılıyor camilerde yer kalmıyor ne müthiş bir şey ama değil mi ? :) 600'lü yıllarda 15 milyon kişiden 14 milyonu namaz kılıyor doğru mu ? şuan ki nüfus 7 milyar bunlardan 1 milyarı namaz kılıyor-kılmıyor, Zina desen içinden çıkmıyor. Konudan biraz caydım, Yaşaman gerekiyor :) "Hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalış."

Kardeşim söylediklerin cok güzelde ben birisi ile bir şeyler yaşamadan nasıl evlenebilirim ki?Atıyorum birisine aşık oldum.Onu tanımadan nasıl evlenebilirim?

Çılgın-Türk

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
633
0
TÜRKİYE
Kardeşim söylediklerin cok güzelde ben birisi ile bir şeyler yaşamadan nasıl evlenebilirim ki?Atıyorum birisine aşık oldum.Onu tanımadan nasıl evlenebilirim?

nasıl mı ? kardeşim evleniceğim kadın tesettüre uyuyor ise 5 vakit namazında ise İslam dinine göre hareket ediyor ise Tanımana gerek yok. Hele bu devirde öyle birini buldunmu aşık ol kötü birşey değil ama zina geçmicek aklından sevdiğin kadına bakmıyacaksın bile orda göz'ü okudun dimi evleniceğin kadına bile bakma saçının teli gözükmesin anlatabiliyormuyum güzel kardeşim yöntem çok :)

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
dostum şuan Allaha şirk koşuyorsun!! Arkadaşımızın demeye çalıştığı; bu devirde sevgili yapıp zinaya yaklaşmamak mümkün değil. Sevgili yapıcağın kişi senin kafandan olmalı Allah rızası için kapanmalı İslam dinine uymalı.

Şirk koşmadım bu bir ikincisi sevgili edinmek zina değildir ki. O zaman aileniz veya herhangi evli biri nasıl tanışmış? Zaten evlenmeyeceğim o ayrı birşey de görücü usulü mu olacak?

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Şirk koşmadım bu bir ikincisi sevgili edinmek zina değildir ki. O zaman aileniz veya herhangi evli biri nasıl tanışmış? Zaten evlenmeyeceğim o ayrı birşey de görücü usulü mu olacak?

Senin nişanlın olacaksa ve evleceksen o ayri önder ayrıca Allah zina yapmayın demiyor `Ve lâ takrabûz zinâ` yani zinaya yaklasmayin diyor bu da zinaya yaklaşmaktır

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Aşkdan anladıkları tek şey cinsel ilişki galiba.

:D:D:D:D:yo
Aşk=Cinsel İlişki
Sarılmak=Cehennemliksin
Yanağı öpmek=Şeytan içine girmiş
Tokalaşmak=Elini kesmeliyiz
Çıkmak=Evlenmek

Arkadaşlar tamam ben de inançlıyım ancak bazen bazılarımız o kadar saçmalıyor ki yukarıdaki gibi komik ve maalesef bir o kadar da üzücü düşünceler ortaya çıkıyor

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Sacmalamayin gerçekten sacmalamayin bu dediklerimiz uyanlar su anki ışid yandaşları ornegin geçen gün bir bayanı yüzü görünüyor diye infaz ettiler o kafayla bu kafa aynı kafa... erkekle kızın yan yana oturmaması diye bir seymi kaldı yapmayın gözünüzü seviyim tokalasmaktami zina gerçekten sasiyorum...

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
Sacmalamayin gerçekten sacmalamayin bu dediklerimiz uyanlar su anki ışid yandaşları ornegin geçen gün bir bayanı yüzü görünüyor diye infaz ettiler o kafayla bu kafa aynı kafa... erkekle kızın yan yana oturmaması diye bir seymi kaldı yapmayın gözünüzü seviyim tokalasmaktami zina gerçekten sasiyorum...

Dediklerinizde haklısınız fakat bazı insanlar bu görüşü savunmak istiyorsa bizim buna karşı çıkmamız bir nevi ayıp olmuyor mu ?

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir

Bunlar sacmaliktan baska bir sey degil neden deist'im simdi anlamistir umarim forum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.