u YZ kullanıcısının son içeriği

 1. u YZ

  Çözüldü Linkler Hk.

  Neye köprü tanıyacaksınız (link verecekseniz) yazın. Ardından üstüne gelip seçili hale getirin, Mesaj yazdığınız yerin üstünde Dünya ile beraber ataç simgesi göreceksiniz... Buraya yönlendirmek istediğiniz siteyi yazın. Seçili bölüm linklendirdiğiniz alan olacaktır.
 2. u YZ

  Çözüldü Linkler Hk.

  Bu şekilde mi? Demek istediniz.
 3. u YZ

  bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı

  Oyundan yüksek verim alabileceğinizi düşünmüyorum.
 4. u YZ

  AnyDesk ne işe yarar? AnyDesk 3.7.0 //blackcoder0755

  Linux'ta kullanmıştım, hayli stabil bir TeamViewer alternatifi.
 5. u YZ

  Arkadaşlar Pubg Mobile Pc Emülatörde Aldığım hata Hk.

  BlueStacks ya da Nox App Player ile deneyin.
 6. u YZ

  youtube video yüklemek hk.

  Upload hızınız yetersiz olduğu için böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz.
 7. u YZ

  Çözüldü Kali Linux update sorunu

  /etc/apt/sources.list yolunda ''ndeb'' şeklindeki ifadeyi ''deb'' (tırnaksız) olarak değiştirin. Ardından, some-ppa.list.save dosyasını /etc/apt/sources.list.d yolunda silin. Update sorunsuz gerçekleşecektir.
 8. u YZ

  Kali Linuxa Steam Yükleme hk

  Sources.list'e doğru repo adresini eklediğinize emin olun, zira aldığınız hata depoda doğru adres ve paketin ekli olmadığını (bulunamadığını) söylemekte.
 9. u YZ

  Windows 10 pc'ye windows 7 yükleme hk.

  Windows'un sürümünü ister yükseltir, ister düşürürsünüz. Kullandığınız işletim sistemi bunun için elverişlidir, yapmanız gereken tek şey; Windows7 .iso dosyasını USB/CD-DVD bunlardan herhangi birine yazdırmak ve sonrada genel format takibini gerçekleştirerek istediğinize ulaşmanız. Windows7...
 10. u YZ

  Çözüldü Veritabanı ele geçirmek

  Linux kullan bu işler için.
 11. u YZ

  masaüstü pc

  400-500 tl'ye desktop alınmaz. Maks 900-1000 tl arası bir bütçe olacak ki en azından düzgün bir şeyler çıksın ortaya. Hadi çıktı diyelim yine bu belirttiğim fiyat aralığında bahsi geçen makinadan fazla performans bekleyemezsin, Çünkü; içindeki parçalar yetersiz kalacaktır.
 12. u YZ

  GNU Grub Önyükleyicisi Hk.

  Yazılımın arayüzünde ''Genel ayarlar'' kısmına göz gezdirmen lazım.
 13. u YZ

  GNU Grub Önyükleyicisi Hk.

  Farklı diye biliyorum.
 14. u YZ

  GNU Grub Önyükleyicisi Hk.

  Grub Customizer ile sorunu çözmeye çalışalım, vereceğim komutları uçbirimde sırasıyla uygula. sudo add-apt-repository ppa:danielrichter2007/grub-customizersudo apt-get updatesudo apt-get install grub-customizerYazılımı sistemine kur ve orada grub seçeneklerini göreceksin, genel ayarlardan...
 15. u YZ

  Lİnuxda Windows programlarını calıştırma/Gnu Linux kulübü/The Narkoz

  Steam olmadığı zamanlarda cs 1.6'yı wine üzerinden oynuyordum bende, ayrıca windowsta aldığım fps değerinin üstünde fps değeri alıyordum. Çokta fazla hakkını yemeyeyim.
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.