Güneydoğu ve Yaşadıklarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
Usta hepsini okudum. Asker ocağı peygamber ocağı idi o zamanlar. şimdi senin gibileri yok kimisi pimi çekilmiş bombayı tutuşturur mehmetçiğe kimisi vurup eğitim zaiyatı der gecer. Böyle şerefsizler uzun zamandır varmış tsk içerisinde basında şahit oluyoruz sen o dönemin canlı tanığısin ne diyorsun hepsi palavra mi

``RuDoLF

Katılımcı Üye
9 Ocak 2011
396
0
Anakara
Usta hepsini okudum. Asker ocağı peygamber ocağı idi o zamanlar. şimdi senin gibileri yok kimisi pimi çekilmiş bombayı tutuşturur mehmetçiğe kimisi vurup eğitim zaiyatı der gecer. Böyle şerefsizler uzun zamandır varmış tsk içerisinde basında şahit oluyoruz sen o dönemin canlı tanığısin ne diyorsun hepsi palavra mi

arkadaşa katılıyorum gülhane askeri tıp akademisinde mEhmetçiğin beynine elektrik şoku vererek deney faresi gibi kullanan komutan doktorlardaki akan kanın rengini merak ediyorum :confused: tüm tedavilerimi orda gördüğüm için öyle biyerden hizmet görmek utanılacak bişey doğudan uzak rahat generallerin hepsi ateist masonlar bile var TÜRKİYEMİN UĞRAŞTIĞI ŞEYLERE BAK :(

M

mugair

Ziyaretçi
tam 14 yıl oldu askerlik biteli bir iki şey okudum ve ne yazık kendimi buldum 1997 çekiç operasyonu pkkya vurulan darbe zamanı askeriyim anfibi komando o zamanlar güneydoğu dogu destek taburu askeri idim yer belirtmicem nasılsa şimdi orda tabur falan kalmadı ama genede etik degil yer belirtmek idealist komutanım desem sen yerini bilirsin hani şu doguda en çok şehit veren ve en çok terörist öldüren ve ele geçiren tabur nasıl bir askerlik yaptığımı sen anlamışsındır 2 kursun yarası sayısız sıyrıkla bitti askerlik Allahuteala ya verecek hesabımız varmış hala yaşıyoruz şimdi ve suan ki durumu gördükçe kahrediyorum o cehennemi bunun içinmi yasadım diye herkese saygılar

ahmetoz43

Yeni üye
30 Nis 2010
2
0
kck p i çleri

arkadaşlar birileri face deki hesaplı ele geiçirio yeri...............

ilgilenen arkadaşlar olursa sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

GARANLIK1

Yeni üye
17 Ağu 2011
1
0
hocam allah sizden bitin gazi ve şihtlerimizden razı olsun sizin gibi nicelerinin sayesinde ayaktayız rabbim bizlerde sizler gibi vatanımızı korumayı kollamayı nasip etsin inşallah..şehitlerimizin ruhu şad olsun allah anne babalarının yardımcısı olsun..düşündükçe içerim yanıyor hocam

mpowerburak

Yeni üye
22 Eki 2011
1
0
ya arkadaşlar ben hepsini okudum gerçekten çok etkilendim anlattıkları şeyler gerçekten gururr verici şeyler ama bi insanın başına bukadar çok şey gelmesi biraz düşündürüo insanı bide forumdan uzaklştzlmış acaba doğru olup olmadığı hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.