%100 Facebook Hack Programı Dünya Sallanıyor Facebook Şokta !

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
MİLLETİ BİLGİLENDİRMEYELİM LÜTFEN!OLTAYA SAZAN KALMIYOR :)

NOT:sırF öyle programlar olmaz diye yorum atmak için girmiştim.cevabımı aldım foruma dönüyorum

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Bilgi için çok teşekkürler...

Çok güzel hazırlamışsın ellerine sağlık

bjkbura67

Katılımcı Üye
19 Nis 2013
788
0
iyi güzel de knk tht de olsak olsak moderatör oluyoz ayt gibi timimiz falan yokki. toplu saldırılarada çıkılmıyor. hacki çoğu kişi zevk için yapıyor ve suçsuz site hack çok yaygın oldu bu aralar. adam uyarı yapacam diye siteyi kapatıyo resmen. yani herkes kafasına göre. düzenli bir şekilde operasyonlara çıksak topluca daha iyi olmazmı?

black king senin rütbelerce fark var nasıl konuştuğuna dikkat et !!!!!

sosyalistdemokrat

Yeni üye
2 Kas 2011
19
0
5912Version2_ScreenShot.PNG

merhaba herkese iyi günler.yukarda paylaştığım fotoğraftaki gibi fake hack yapmayı bilen var mı gerçekten çok lazım.yapmayı bilen varsa özelden ulaşabilir mi?

ModernDespot

Yeni üye
25 Haz 2013
10
0
Çorum
Şunuda hatırlatmak gerekirse asla bu yollarla zevk için başkalarına ait olan bir şeye müdahale edemeyiz ve bu bir suç teşkil eder...

Oswin

Üye
1 Nis 2013
105
0
Black king yanılıyorsun türkiyede bilgisayar muhendisi bir adam (hatta gazatede gördüm)facebook takı acıkları buldu ve bu acık yoluyla da program yazdı.fakat kötülüğü için kullanmadı ve bu hatayı facebook a bıldırdı.(ayrıca birden fazla hata buldu) ve adama 10.000 $ civarında para verdiler.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Black king yanılıyorsun türkiyede bilgisayar muhendisi bir adam (hatta gazatede gördüm)facebook takı acıkları buldu ve bu acık yoluyla da program yazdı.fakat kötülüğü için kullanmadı ve bu hatayı facebook a bıldırdı.(ayrıca birden fazla hata buldu) ve adama 10.000 $ civarında para verdiler.

Md5 acigi vardi kapatildi zaten bazi yollarla mail aciklariyla caliniyor. Benim facemi calamaz o md5 imi kirmasi imkansiz gibi

barutx

Üye
14 Eki 2008
80
0
hala facebook hack vs gibi şeylere inananlar var...böyle insanlara sadece gülerim. 1 milyardan fazla üyesi olan bir sistemi programlarla çalabileceğini sanıyorlar.boş iş bunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.