%100 Facebook Hack Programı Dünya Sallanıyor Facebook Şokta !

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
"Facebook Hack Programı" %100 vardır. Bu programın varlığını herkes bilmek zorunda değil. Bİlmeyenler bu programın olmadığı konusun'da ısrar etmesin lütfen. "Facebook" şirketinde işleyen beyinlerin nasıl çalıştığını öğrenen birisi için bu programı yapmak çok kolaydır. Hatırlatırım "Hotmail Hack Programı" var denildiğin'de alay konusu olmuştu, fakat bu konu aydınlatıldığında bazı kişilerin yüzleri kızarmıştı. İyi forumlar...

öyle bir şey olsa mark'ın hesabı çalınır faacebook'un işlevini ben sana anlatayım istersen ?
mark'ı neden hacklamıyoralr ? facebook hack maximum brute forcenin dibiyle olur. satın alınan milyarlık makinaya bruteyi bağlar saniyede 100 bin şifre deniyebilir hale getirir ve maximum facebook hack böyle olur. simdi anladınmı ?

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
öyle bir şey olsa mark'ın hesabı çalınır faacebook'un işlevini ben sana anlatayım istersen ?
mark'ı neden hacklamıyoralr ? facebook hack maximum brute forcenin dibiyle olur. satın alınan milyarlık makinaya bruteyi bağlar saniyede 100 bin şifre deniyebilir hale getirir ve maximum facebook hack böyle olur. simdi anladınmı ?

Hocam sizinle tartışmak istemiyorum. Sizden bilgili olduğumuda iddia etmiyorum fakat program var. İyi forumlar...

mickfirari

Üye
4 Nis 2012
95
0
Bende sevinmistim hackerler face hack programı yaptılar diye ama girince olmadığını anladım eline sağlık yinede

cCcXcCc

Yeni üye
21 Ağu 2011
32
0
saçmalama demek için girdim ama tebrik ederim iyi bir yazı ve dikkat çekici bir başlık

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
ağlamayan bebeğe süt bile vermezler bazen bazı şeyler için emek vermek gerek hazırcı değil bilgileri yutmak gerek

growlix

Yeni üye
16 Tem 2009
20
0
Eline sağlık kardeş, ben iki gün önce kullandım çok pis şifre kırıyor, hangi algoritma kullandınız? Hangi matematikçi yazdı bunu?

22 Kas 2009
168
0
Ankara
Ben 2009'da Katıldım Aranıza O kadar Forum ezdim Baktım Ama Cidden Sitemiz Kadar Temiz Düzgün Açıklayıcı Eğitici Lagayt Olmayan Bi Site Yok Benim Kanımca Türkiyedeki SİTELERE öRENEK oLACAK kOSKACAMAN bİR sANAL aİLE bURASI :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.