%100 Facebook Hack Programı Dünya Sallanıyor Facebook Şokta !

NoNameSs01

Yeni üye
16 Nis 2013
9
0
Güzel anlatım nedenmi? Bu devirde oturup program arayan yerinde duramayan yada hack'ın kolay bişi oldugunu sanan lamerler var facebook ve bilgisayar kullanıcıları bu konuda bilgilenmeli "facebook" bilindik bir site evet ama arkasında kocaman bir şirket barınmakta höp deyip kırılcak şifreler yok yada sayfa açıkları.

Bence Güzel Bir Açıklama.

hacker sse

Üye
3 Tem 2013
118
0
face nasaıl çalınır ?

black king bn bir tane face çalmak istiyorum ne ypabilirim Yardımcı olur musun ?

FoReVeR02

Uzman üye
20 Haz 2013
1,665
0
facebook adresının yıldızlı e-postasını kırabılırım kardesım ama sıfresını kıracak bı babayıgıt cıkarsa guzel ısler yapabılırız :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
black king bn bir tane face çalmak istiyorum ne ypabilirim Yardımcı olur musun ?

konuda verdiğim yerlere bakarsanız işe yarar şeyler var kardeşim. ama facebook hack yoktur böyle bir program tamamıyla virüsdür bilgisayarını ele geçirirler bot olarak pcni zombi kullanırlar.
facebook adresının yıldızlı e-postasını kırabılırım kardesım ama sıfresını kıracak bı babayıgıt cıkarsa guzel ısler yapabılırız :)

onu bile başarman güzel kardeşim :)

FoReVeR02

Uzman üye
20 Haz 2013
1,665
0
Black Kıng ustadım...
ustume yıldız e-posta cozumunde kımseyı tanımam...
ama sana da hayranım ya, projelerıne, yazdıgın ıletılere... :)

XMalcolmX

Üye
21 Tem 2013
108
0
Bende Yaklaşık 500-600 Adet Facebook Hesabının Şifresini Falan Öğrendim.Ama Kullanmadım.Tavsiye Ettiğim Yol...Keylogger :)

Son düzenleme:

Retur

Yeni üye
26 Tem 2013
21
0
Abi Kolay Yoldan Hackleme Varmış ? O Neye Giriyor ? Facebook Hatası Olabilir mi?

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
"Facebook Hack Programı" %100 vardır. Bu programın varlığını herkes bilmek zorunda değil. Bİlmeyenler bu programın olmadığı konusun'da ısrar etmesin lütfen. "Facebook" şirketinde işleyen beyinlerin nasıl çalıştığını öğrenen birisi için bu programı yapmak çok kolaydır. Hatırlatırım "Hotmail Hack Programı" var denildiğin'de alay konusu olmuştu, fakat bu konu aydınlatıldığında bazı kişilerin yüzleri kızarmıştı. İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.