Acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Arkadaslar benim sorunum su tatilden döndükten sonra maillerime bakarken sırasıyla siliyorum falan bı linke tıkladım bir site açıldı site açılır açılmaz mousenin yaninda barkot gibi bir işaret çıktı ve ekran gidip geldi sonra bilgisayarı kapadım actım bisey yok ertesi gün bilgisayar acilirkenekranda yukarıdan aşağı çizgiler oluşmaya başladı ama bilgisayar açılmadı çok uğraştınm format attım 4 5 gün sorunsuz kullandım bilgisayarı açınca yine karşıma çıktı toplam 7 kere format attım bütün virus programlarını tek tek denedim hiç bisey bulamadı bios pilini çıkar 10 dakika bekle dediler yaptım yine olmadı eve bilgisayarci getirdim çözemedi suan icine hiç giremiyorum saf modada calistirip sistem geri yüklerinde oluyor özellikle Milliyet'in sitesine girince yine cizik cizik oluyor bana bir arkadasım bu foruma üye ol sorununu yaz onlar çözer dedi bana yardımcı olursanız sevinizim bu arada bütün virus programlarını tek tek indirdim hiç biri bisey bulamadı sadece birtek norton 2010 w32.dss isimli 2 trojan buldu ama bilgisayar hala aynı suan sistem geri yüklemeden giremiyorum bazen bu sekilerde giremiyorum.yorumlarınızı bekliyorum

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
ve buyuk ıhtımal agemon ekran kartın yuvasında gevşemıstır buyuk olasılıkla ekran kartını tam cıkarıp yerıne oturtunca duzelebılır

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
çoksağol arkadaşım ama bu dediklerini daha ayrıntılı yazarsan ancak o zaan yapabilirim bununla ilgili bir link falan alıntı koyarsan faydas büyük olur:)

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
lınk bılmıyorum hıc arastırmadım ama eğer anlayan hatta bıraz anlayan bır arkadasın varsa ona bu yazdıklarımı okuttur. o kesınlıkle halledecektır.

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
ve buyuk ıhtımal agemon ekran kartın yuvasında gevşemıstır buyuk olasılıkla ekran kartını tam cıkarıp yerıne oturtunca duzelebılır

bencede kardeşim dediğim gibi biraz donanım üzerinde durmak gerek ekran kartının çıkarıp tak kardeşim hatta bide ekran kartı driver'ını güncelle girişlerini kontrol et eğer aynı sorun varsa teknik servise göster..//kardeşim bu arada sende kusura bakma hiç fark etmedim o kadar sert olduğunu sadece uyarı yaptım ama k.bakma tekrar tamam :)

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
tamam bu deiklerinizi yapabilirim o kadar biliyorum yani ekran tartını söker takarım drıverımıda güncellerim vay siz burada böyle millete yardımmı ediyorsunuz sürekli?yani biri bişey yazıyor hemen hallediyorsunuz ha:)inşallah benimkide olur

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
tamam bu deiklerinizi yapabilirim o kadar biliyorum yani ekran tartını söker takarım drıverımıda güncellerim vay siz burada böyle millete yardımmı ediyorsunuz sürekli?yani biri bişey yazıyor hemen hallediyorsunuz ha:)inşallah benimkide olur

tabiki kardeşim elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz inş.senin sorununda çözülür..

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
şimdi işteyim eve gitmeyi iple çekiyorum onun kalbine inşallah hançeri saplıyacağım bilgisayar olsada olmasada iyi adamlarsınız hemen yardımcı oldunuz bana o yüzden ne kadar teşekkür etsemde azdır görüşmük üzere sağolun tekrar yazıcam:)

powerHaci

Üye
31 May 2010
196
0
windows u yenile duzelir kardes kesin dir yani gecen de bir makina tamir ettim ayni senin dedigin gibiydi 2 gun ugrastim olmadi .son care windows u sildim ve yeniden cd den yukledim ve duzeldi 2 hafta felan oldu makina calisiyor hic bir sorun da yok

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Bu konuyu çözmeden bu bilgisayarı birakmicam hırs yaptım bak dün gece format attım bende cd yok d nin icinde recovert var onunla yeni windows kuruyorum bu virus varken formatlayinca hiç bisey yokmuş gibi 2 3 gün kullanabiliyordum dün gece attığım formattan sonra hiç kurulum bile yapamadan ilk defa format sırasında cizik cizik oldu siz dedinizya ekran kartını çıkar diye actım ama tam çıkaramadım sadece ucunda çıktı geri söküp bilgisayarı açınca resmi görmüştünüz onun gibi değil suan çizgiler birbirine çok daha sikilasti kesin ekran kartı ile alakalı bisey suan biraz ümitlendim şimdi yine f10 a bastım 30 dakika sonra sona Erivan bakalım ne olacak sizide sardı bu konu :) sagolun ama sunu çöz dile benden ne dilersen kardes :)

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Ben telefondan bağlanıyorum bazen yazarken garip karakterler çıkıyor eğer bildisayar açılırsa dediğiniz gibi drivermiydi ne onu guncellicem

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Abi olay servis olayı değil sen beni anladın uyuz oldum ya vallahi bunu çözmeden uyku yok bana hafta sonu sınavım var ona bile çalısmayı bıraktım gece gündüz bunu araştırıyorum :)

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
fazla uğraşma kardeşim sonuçta kul yapımı elbet arızası da olucak tamiride sen boşver derslerin daha önemli pc yi her zaman yaparız ama sınavlar daha önemli fazla düşünme kardeşim olucak hatta eminim ki sorun o kadar basit bişi çıkcak ki kendimize gülcez :)

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
neye gülcem kardeşim anlamadım :) bilmemek ayıp değil eğer öğrenmek çabalamayırsan o zman işte ayıp olur her zman bilgiye aç olucaksın öğrendiklerini başkalrıyla paylaşcaksın ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.