Acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Arkadaslar benim sorunum su tatilden döndükten sonra maillerime bakarken sırasıyla siliyorum falan bı linke tıkladım bir site açıldı site açılır açılmaz mousenin yaninda barkot gibi bir işaret çıktı ve ekran gidip geldi sonra bilgisayarı kapadım actım bisey yok ertesi gün bilgisayar acilirkenekranda yukarıdan aşağı çizgiler oluşmaya başladı ama bilgisayar açılmadı çok uğraştınm format attım 4 5 gün sorunsuz kullandım bilgisayarı açınca yine karşıma çıktı toplam 7 kere format attım bütün virus programlarını tek tek denedim hiç bisey bulamadı bios pilini çıkar 10 dakika bekle dediler yaptım yine olmadı eve bilgisayarci getirdim çözemedi suan icine hiç giremiyorum saf modada calistirip sistem geri yüklerinde oluyor özellikle Milliyet'in sitesine girince yine cizik cizik oluyor bana bir arkadasım bu foruma üye ol sorununu yaz onlar çözer dedi bana yardımcı olursanız sevinizim bu arada bütün virus programlarını tek tek indirdim hiç biri bisey bulamadı sadece birtek norton 2010 w32.dss isimli 2 trojan buldu ama bilgisayar hala aynı suan sistem geri yüklemeden giremiyorum bazen bu sekilerde giremiyorum.yorumlarınızı bekliyorum

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Yaa bisey diyimmi az önce 4 virus buldu tam silicektim bilgisayarda barkot çıktı yine kapandi bilgisayar şimdi yine 4 tane buldu aynı virüsü ama silemeden yine y çıktı oAcaba anliyormudur silinicegini?forum kurallarını okurum bu arada sen neredensin

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
:D maşallah öncelikle kimliğime bak solda nerden kısmında ne yazıyor :) daha sonra virüs silinceğini anlamaz antivirüs programı virüsü gösterme süresi kısa beklemedn sil hemen virüsü yakaladığın da yoksa o virüsü atlar drive için de ne serisi istiyor ?

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
düşünmen yeter kardeşim ne borçlanması karşılıksız iyilik yapıyoruz senin bi teşekkürün her şeyi karşılar :)
yinedene teşekkür ederim eğer tarama sırasında tek bir virüs yakalıyorsa delete seçeneğini seçip ok tuşuna bas eğer sistemi taratıyorsan remove yada repeat all seçeneği gibi şeyler çıkacaktır program ne diyorsa onu yap yani önemli dosyaları karantinaya taşıma özelliği var..

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
hmmm anladım iyi bir program sanırım çünkü bu işaret çıkınca bilgisayar kapanınca bir daha açılmıyordu baya etkisisleştirdi:)teşekkür kuru kalıyor ama teşekkürler

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
arkadaşım drıverınle alakalı değil. onunla alakalı olsa ya goruntu alamazsın yada ekran boyutların dengesız olurdu. sen servıse gıtme tamam ama gır bıtane uyumlu ekran kartı al ve onunla dene goreceksın o çizgiler kaybolacak ınat etme bu dediğimi ya. başka çaresı yok bunu bıl

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
yok yok powerda bir sorun yok bilgisayar windows recovert bile yapıyor son aşamaya gelip bilgisayarın içine gireceği zaman giremiyor sadece

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
hımmm peki o açılana kadar çızgıler yokmu yoksa hala varmı. eğer yoksa ekran kartı alam eğer varsa ekran kartı al sonrada bılgısayara format formatın nedenı çökmüş olabilir yada sıstem dosyaları zarar gormus olabılır bunun duzeltılmesını sağlamak.

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Powera bastığım anda çizgiler çıkıyor açılmıyor sonra f10 basili tutunda silici kurtarım diye bisey var onu yaptırmar çizgiler var sonrası gelmiyor

meteboy

Üye
31 Ağu 2010
54
0
Arkadaslar benim sorunum ekran kartı ile alakalı iyice araştırdım haklimissiniz servis sırf işçilik için 183 lira istiyor ekran kartını kendim alıp takıcam ama ne model olucak uyumlu olucakmi nasıl anlıcaam bilgisayar hala acilmiyor bir ihtimal daha var sonny vaıo almak istiyorum ama satıcılar en pahalısına yoneltip kafa karıştırıyor ben 2 bin civarı verebilirim ama o bilgisayardan bir sürü var ve işlemcileri arasında farklar sizce ne yapayi
Sonny iyi bir secim mı? Ekran kartımı alsam servisemi yollasam sonnymi alsam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.