Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Dostum ben gece yatakta bir takım şeyler düşünürken farkında olmadan rüyayamı dalıyorum veya başka bir şeymi oluyor bilemem ama siyah görüyorum ve yataktan sağa sola veya kalkmak istediğimde kalkamıyorum sağa doğru yatmak istediğimde sanki sağa doğru hafif uçuyormuş gibi oluyor daha sonra duruyorum aynı şekilde sola,yukarı,aşağa yaparkende bundan kurtulmak istediğimde de ya burdan çıkmak istediğimi düşünüyorum yada Allah(C.C)'a benim burdan çıkmam için dua ediyorum veya sure okuyorum yani bu şekilde çıkıyorum.Astral seyehatla bir alakası varmıdır yani o anda ruh bedenden çıkıyormudur onu merak ediyorum neyse cevaplarınızı bekliyorum.

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Dostum ben gece yatakta bir takım şeyler düşünürken farkında olmadan rüyayamı dalıyorum veya başka bir şeymi oluyor bilemem ama siyah görüyorum ve yataktan sağa sola veya kalkmak istediğimde kalkamıyorum sağa doğru yatmak istediğimde sanki sağa doğru hafif uçuyormuş gibi oluyor daha sonra duruyorum aynı şekilde sola,yukarı,aşağa yaparkende bundan kurtulmak istediğimde de ya burdan çıkmak istediğimi düşünüyorum yada Allah(C.C)'a benim burdan çıkmam için dua ediyorum veya sure okuyorum yani bu şekilde çıkıyorum.Astral seyehatla bir alakası varmıdır yani o anda ruh bedenden çıkıyormudur onu merak ediyorum neyse cevaplarınızı bekliyorum.

Psikolojik Bir Durum Olablir Dostum Böyle Bişey İlk Defa Duyorm..​

redshadown

Üye
11 Kas 2009
110
0
Almaty
Astral seyahat ile zihinsel seyahat farklı şeylerdir. Bu konuyu açan arkadaş kordon kopması falan yok öyle şeyler yazmış ama gerçek bir astral seyahatte fiziksel bedenize birisi dokunursa astral kordon KOPAR yani ÖLÜRSÜNÜZ tabii gerçekten astral seyahat yapıyorsanız. Kayıtlara ölüm sebebi kalp krizi olarak geçecektir büyük ihtimal. En iyisi konuyu iyice araştırın ve her şeye hazırlıklı olun. Bu arada eline sağlık güzel anlatmışsın

abadan

Üye
22 Eki 2015
129
0
İstanbul
beynimizin %3'ünü kullanabiliyoruz sadece. Bu dilimi arttırabilsek neler olur neler. okurken çok heyecanlandım şahsen. Yarın mutlaka deneyeceğim.bu üç harflileri görenler varsa neye benziyor bunlar anlatabilir mi?
yaw nasıl beyin var bizde arkadaş. kullanma kılavuzu olsaydı keşke:) nasıl çalışıyor, çalışma şeklini iyice çözmek lazım. çok ilgimi çeken bir konu. çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, devamını iple çekiyorum yani

Faruking

Yeni üye
3 Nis 2016
17
0
Bro ben bunu bir aydır deniyorum her seferinde kulağım çınlıyor ama ondan sonrası gelmiyor ben zihin kandırma yöntemini kendimi ustten seyrederek sağlıyorum ama devamı gelmiyor

LeOnOw

Üye
24 Haz 2015
92
0
Alberta
Arkadaşlar Şunuda Deneyebilirsiniz. Kendinizi Denizin Altındaymış Gibi Hissedin. Daha Sonra Kendinizi Denizin Üstüne Çıkmayı Deneyin.(Bende Oldu.)

kronnnn

Üye
16 Ağu 2012
76
0
Düşünmeden duramıyorum diyenler . Nefes alıp verişinizi dinleyin aklınıza hiç birşey gelmez . Bu arada güncel ☺

Oxicroos

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,093
0
Asthar
Yani isteyerek yada istemeyerek bir 3 harfli ile iletişime geçersek ve vazgeçersek onlara daha üstün olduğumuzu ve onların Allah'a ihanet ettiğini söylememiz yeterlimidir

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Zaman kaybi bos isler falan filan :) Astral yapiyorum diyen varsa anda gelsin bulundugum mekana kagida bir sey yazayim ne yazdigimi soyleyin haydi hodri meydan !!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.