bilişim suçu işledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bora32

Yeni üye
8 Tem 2012
26
0
arkadaşlar eski nisanlımın msn ve face hesaplarına girdim. durumu fark edip savcılığa şikayet etmiş. yırtmak için nasıl ifade vermem gerekir? bu işi internet cafeden yapmıştım. lütfen yarrdım

bora32

Yeni üye
8 Tem 2012
26
0
msn şifresini biliyordum. face şifresini yeniledim ve girdim. polis ifademi almak üzere çağırdı yarın gideceğim. internet cafedeki IP'yi bulup kamera görüntülerinden tespit ederler diye düşünüyorum

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
kardeş cafe sahibine git ve kamera kayıtlarını ıobit veya your uninstaller gibi programlarla sildir.. bi kaç tl cebine koy bişi olmaz.. Sonuçlara direkt olarak ulaşamazlar ve hem senin oturduğun pc yi hemde ana masayı alıp laboratuvara ***ürmeleri gerekir cafe sahibi biraz direnirse uğraşmazlar ve kurtulursun.. netten bulamazlar felan denildiğine bakma.. canları bulmak istese bulurlar.. tek çözüm hem oturduğun pc yi hemde anamasadaki pc yi al.. hdd yi parçal.. yak.. denizin ortasına at.. işte o zaman biraz zor bulurlar..

bora32

Yeni üye
8 Tem 2012
26
0
msn şifresini biliyordum ama facebook için yeni şifre istedim ve hotmail adresine şifre yenileme geldi o şekilde girdim. kızın babası nüfuzlu biri gecenin 23'ünde gitmiş polise anında telefon açtılar... nasıl ifade vereyim ne diyeyim ortak kullanıyorduk felan desem=????

bora32

Yeni üye
8 Tem 2012
26
0
polislere sosyal mühendislik sökmeyecek çünkü babası nüfuzlu bir adam. daha önce kız bana mesaj atmıştı. ben de ona attım o bana attı sonra ben ona 2 mesaj attım. kız keni yazdığı mesajları silmiş benim attığım mesajları şikayet etti rahatsız ediyor diye. savcılık dava açtı daha o dava günü gelmeden bi de bu çıktı...kesin dava açacak yani savcı. eğer inkar etmemin bi anlamı olmayacaksa nasıl ifade verirsem daha az ceza alırım onu soruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.