Cs Hakında Soru Ve Sorunlarınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doxey1717

Yeni üye
7 Haz 2008
4
0
ben bişe sorcaktım ya cs 1.6 da böyle sekerek zıplayıp egiliormus gibi nasıl gidiolar normal duck deil daha deişiği

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
admin admin duy sesimizi

1-ne zaman oyun içinde yazışabilecez
2-aztek,milita,inferno,estate,d2, gibi maplara öncelik tanıyınız bunların arasında ice,awp india gibi fun maplar açınız
3-millet hile yapıyo oyunda admine bildiremiyoz (yeniden dogmak veya ışınlanma gibi)
4-cfg kullanmak hilemidir diilse saglam bir cfg yayınlayınlarsanız sitede herkes kullanır şartlar eşit olur
5-buğün siteden olmayan yabancı bir oyuncu mik kullanıyodu ben uğraştım ama bi türlü çalıştıramadım mikrofonu bunun için ne yapmalıyım
6-ben günlerdir yanlış yerlere sorun ve sorularımı yazıyomuşum pardon

Son düzenleme:

Mitooo

Yeni üye
12 Ocak 2006
2
0
Cs 1.6 Serve
kaaim arkadasım sorularına sırasıyla cwp weriyim..

1- Oyun içinde yazışabilirsin ancak öldüünde sadece ölülerle yazışabilirsin ''y'' basarsan herkeze ''u'' basarsan sadece takıma yazarsın
2-Mapler konusunda genelde oylama yapılır ama önerini dikkate alıcam..
3-Bahsettiin şeyler hile diil.. Oyunun bi parçası
4-Cfg hile diildir ama kullanmak da iyi diildir
5-Mikrofonu bende denemedim deneyip haber weririm ancak bana kalırsaa mik yasak olmalı bunu adminlerle konusucam..
6-Önemli diil farketmen gzl.. :D

gizli özne

Yeni üye
7 Tem 2008
0
0
arkadaşlar ben yenıyım.öncelıkle herkese merhaba ya ben server e girerken .dll gibi hatalar alıyorum acaba nasıl önleyebilirim.teşekkur ederim.

hizmet_emre

Yeni üye
11 Nis 2008
10
0
beyler ben online oynamak istiyom ama bana "YOUR.DLL [CL_DLLS-CLİENT.DLL]DİFFERS FROM THE SERVER'S"" DİO ne dersiniz

bi yardım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

PirincßurgéR

Kadim Üye
26 Ağu 2007
5,567
4
Dosyayı Atacağınız Yol : Cs Nin Kurulu Olduğu Disk>Program Files>Valve>Cstrike>cl_dlls

Dosyayı Bunun İçindekiyle Değiştirerek Sorunu Giderebilirsiniz ..

https://tik.lat/9bcGM Buradan İndirin

928 Kb

yapın düzelicek

surcozy

Yeni üye
6 Tem 2008
1
0
öncelikle s.a arkadaşlar ben cs 1.6 da botları öldürmek için bot_kill değilde ona kısa yol tuşu atayamazmıyım mesala kuzen geldi bişiler yaptı p ye basılnca baotlar ölüyor nasıl oluyor anlatırsanaız sevinirim

[U][m][G]06

Yeni üye
23 Tem 2008
8
0
Turk Hack Team
Ya aga benim bi hlds serverim var ben buna amxmodx yukledim ama adminlik yazamıyorum nası yapıcam.Hlds konsolunda "Loaded 1 admin from file" yazıyor ama o benim yazdığım adminlik değil.ben nasıl yazcam adminliği.. Yardımcı olursanız sevinirim .. Şimdiden tşk..

mc_tolgahan

Yeni üye
24 Haz 2008
6
0
THT Clan var degil mi??
Varsa Cptn BAna PM Atsın ona vidyolarımı gösterip Clana gircem PLS bana Bi PM Rica ediyorum

manyaqturc

Üye
20 Tem 2007
76
1
beyler bi yardım yaa..sxe 5.9 kurulu cs1.6 oynarken sxe gerekli olan serverlar beni oyundan atıyor.nasıl çözebiilirm.bu sorunu giderecek arkadasa söz rep im var

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
evet vista kuLLanıyorsanız sxe yisağ tıkLayıp yonetıcı ıznı ıLe caLıstırın yoksa acamazsınız ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.