Dep Weeb palavraları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Arkadaşlar bu Deep Web'de yok ölümsüzlük deneyi, yok işte efendim havada durma formülü falan bunların tamamı uydurmadır. Milletin oltalamalarına geliyorsunuz. Kafayı çizmiş 3-5 tane şizofren bunları oraya koymuş birileri inansın diye. Yapmayın, etmeyin. Hepsi saçmalık bunların.

Deep Web'de yasaklı p0rn0 siteleri, uyuşturucu ticareti vs. bunlar vardır tabi eyvallah da gerisi tamamen palavra. Neymiş efendim bugünkü bilgisayarların bile erişemediği katmanlar varmış :D Yahu o katmanlara dosyaları kim koydu uzaylılar mı? Dünyanın sırrını Deep Web'de bulabileceğini zanneden adam, Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığını zanneden adamla aynı seviyededir bana göre.

Teknopat'ın kafa ayarı serisinde Deep Web ile ilgili güzel bir bölümü vardı, onu izlemenizi öneririm. Sizi keklemelerine izin vermeyin.

Son düzenleme:

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Bak şimdi deep web de katmanlar vardır o katmanlar ulaşılması zor olan bilgiler arttıkça katmanlar da o kadar artar (1.,2.,3,4.vs seviyeler vardır) bu bilgileri bu yerlere deep weble ilgilenen sorumlu kişiler koyar sen bilmeden konuşma bence.

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
bende çoğuna inanmıyorum bence de uyuşturucu ticareti için felan kullanılıyordur da bazen çok saçmalıyorlar ya şahit oldum yani birçok güldüğüm konusu olmuştur

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Bak şimdi deep web de katmanlar vardır o katmanlar ulaşılması zor olan bilgiler arttıkça katmanlar da o kadar artar (1.,2.,3,4.vs seviyeler vardır) bu bilgileri bu yerlere deep weble ilgilenen sorumlu kişiler koyar sen bilmeden konuşma bence.

sizin beyninizi böyle şeylerle yıkamışlar işte :D deep web dediğin şey Ahmet'in Mehmet'in kurduğu bir şey değil. adam kafasına göre oraya müdahale edemez. sen daha web'in ne olduğunu bile bilmiyorsun bak. önce web nedir onu öğren.

katman falan hikaye arkadaşım. senin gibi saf insanları kandırıyorlar işte. sen o katman denilen şeyleri KENDİ GÖZÜNLE gördün mü? hayır. çünkü öyle bir şey yok. başkalarının lafıyla hareket ediyorsun. sorgulamıyorsun bile doğru mu yanlış mı diye. delinin biri çıkmış, deep web'de 8. katman var, oraya kimse ulaşamıyor demiş, hepiniz oltaya düşmüşsünüz. insanları kandırmak ne kadar kolay ya :RpS_crying:

neyse sen ölümsüzlük iksirinin formülünün deep web'de olduğuna inanmaya devam et. :RpS_thumbup: bana ne. ben uyarayım da, kendini kandırmak isteyen yine kandırsın. Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığına inanan insanlardan farkınız yok.

Son düzenleme:

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
X:\%System%
Deep Webde katman denilen bir şey yoktur zaten. Deep Webde birbirinden farklı algöritmalara ya da şifreemelere sahip ağ veya ağlar sistemi vardır ağ sistemi farklılığına göre zorluğu olduğu için katman diyenler var ve 5. katan olarak bildiğiniz clos sistemi(ağı) girilmesi zor olduğundan "kimse giremez" denilmiş. diğer(7. katman 8. Katman) ağlar ise aynı şekilde zor girişi olduğundan bu kadar abartılmış. Palavra değil "Abartı".

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Bunlar 7 . seviyede var ama hicbir kişi giriş yapamaz

hiçbir kişinin giriş yapamadığı bir yere o bilgileri kim koydu? :D kendinizle çelişiyorsunuz arkadaşım. bak hem diyorsun ki hiçbir kişi giriş yapamaz, hem de diyorsun ki o bilgileri oraya koyan birileri var. bravo :woott

o bilgileri oraya uzaylılar mı koydu?

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
sizin beyninizi böyle şeylerle yıkamışlar işte deep web dediğin şey Ahmet'in Mehmet'in kurduğu bir şey değil. adam kafasına göre oraya müdahale edemez. sen daha web'in ne olduğunu bile bilmiyorsun bak. önce web nedir onu öğren.

katman falan hikaye arkadaşım. senin gibi saf insanları kandırıyorlar işte. sen o katman denilen şeyleri KENDİ GÖZÜNLE gördün mü? hayır. çünkü öyle bir şey yok. başkalarının lafıyla hareket ediyorsun. sorgulamıyorsun bile doğru mu yanlış mı diye. delinin biri çıkmış, deep web'de 8. katman var, oraya kimse ulaşamıyor demiş, hepiniz oltaya düşmüşsünüz. insanları kandırmak ne kadar kolay ya

neyse sen ölümsüzlük iksirinin formülünün deep web'de olduğuna inanmaya devam et. bana ne. ben uyarayım da, kendini kandırmak isteyen yine kandırsın. Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığına inanan insanlardan farkınız yok.

Ölümsüzlük iksiri gibi şeylerin deep web'de içeriği olması deep web'i değil içeriği yazan kişinin saçmalığı ile alakalıdır. Bir yere odaklı bakmak yerine tümsel bi bak derim :) seninki biraz yobazlık olmuş "ben bir şeylere inanmam benimkiler bana yeter" gibi bir şey

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
hiçbir kişinin giriş yapamadığı bir yere o bilgileri kim koydu? kendinizle çelişiyorsunuz arkadaşım. bak hem diyorsun ki hiçbir kişi giriş yapamaz, hem de diyorsun ki o bilgileri oraya koyan birileri var. bravo

o bilgileri oraya uzaylılar mı koydu?

"o bilgileri oraya uzaylılar mı koydu?" diyip uzaylılara inanları ezici yaklaşımda bulunuyosun. Rica ediyorum başkalarının fikrini ezmeden yorum yaz.

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Ölümsüzlük iksiri gibi şeylerin deep web'de içeriği olması deep web'i değil içeriği yazan kişinin saçmalığı ile alakalıdır. Bir yere odaklı bakmak yerine tümsel bi bak derim :) seninki biraz yobazlık olmuş "ben bir şeylere inanmam benimkiler bana yeter" gibi bir şey

tamam da bu arkadaşlar diyor ki deep web'de bunlar var, bunlara kimse erişemez. ben bunu söylüyorum. neresi yobazlık bunun :D deep web'de p0rn0, uyuşturucu ticareti, yasa dışı işler dışında ne var anlatır mısın? ışınlanmayı mı bulmuşlar? uzaya mı gidip gelmişler? zaman yolculuğunu mu keşfetmişler? 8. katmanda hayatın sırrı var ama oraya kimse erişemez diyenlere inanıyor musun?

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
"o bilgileri oraya uzaylılar mı koydu?" diyip uzaylılara inanları ezici yaklaşımda bulunuyosun. Rica ediyorum başkalarının fikrini ezmeden yorum yaz.

hayır. arkadaş diyor ki 7. katmanda bilgiler var ama kimse erişemez. ben de diyorum ki kimsenin erişemediği yere o bilgileri kim koydu?

a) Barack Obama
b) İngiltere kraliçesi
c) Uzaylılar

Başka bir seçenek yok çünkü. Sen bana şu katmanlarda ne gördüğünü bi anlatsana? Hangi gizli projeyi gördün? Saatte 5000 km ile giden arabayı mı icat etmişler, ne yapmışlar? Az anlatıver hele.

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
uyuşturucu ticareti, yasa dışı işler dışında ne var anlatır mısın?

Bunlar dışında devlet bilgileri, hack scriptleri, kirallık katiller, şehirlerin elektrik yazılımlarına ulaşma yöntemlerine kadar birçok şey var daha da sıralarım.
Bence araştırman eksik kalmış.
Ve inanmadığın şeyleri orada olucağını ileri sürenlere çok takılmışsın.

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
hayır. arkadaş diyor ki 7. katmanda bilgiler var ama kimse erişemez. ben de diyorum ki kimsenin erişemediği yere o bilgileri kim koydu?

a) Barack Obama
b) İngiltere kraliçesi
c) Uzaylılar

Başka bir seçenek yok çünkü. Sen bana şu katmanlarda ne gördüğünü bi anlatsana? Hangi gizli projeyi gördün? Saatte 5000 km ile giden arabayı mı icat etmişler, ne yapmışlar? Az anlatıver hele.

Örneğinde Obama vs dediğin için söylüyorum.
Obama'yı, Obama'dan iyi tanıyan hackerların olduğu açık. Giydiği donunrengine kadar gerekli ücreti vereceğin taktirde söylemesi mümkün

HiddenTouch

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
308
0
İstanbul
Deep Web Bana Göre Cocuk *****larının Dolaştığı Bir Yerdir Bu Şeyler Tamam Palavra Arkadaşın Dediği Gibi Bir Arkadaş Görmüştün Ciddi Ciddi Cocukların +18 Fotoğrafları Var Ve Videoları İçin + Para İstiyorlar Cocukların Yaşı En Fazla 7-8

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Bunlar dışında devlet bilgileri, hack scriptleri, kirallık katiller, şehirlerin elektrik yazılımlarına ulaşma yöntemlerine kadar birçok şey var daha da sıralarım.
Bence araştırman eksik kalmış.
Ve inanmadığın şeyleri orada olucağını ileri sürenlere çok takılmışsın.

geç bunları abi. devlet bilgileri varmış. kendinizi julian assange mı zannediyorsunuz :D senin devlet bilgileri dediğin şeyler internete kapalı sunucularda tutulur. deep web'de falan gezmezler. onlar da zaten birileri tarafından sızdırıldığı zaman deep web'de kalmaz, hemen açığa çıkar. julian assange bir istisnadır. senin o devlet bilgileri dediğin şeylerin çoğu uydurmadır. adam oraya adolf hitlerin 2. dünya ssavaşında ölmediğini, 90 yaşına kadar yaşadığını yazmış. bunu yazan birine neden güveniyorsunz? sırf deep web'de 5. katmanda yazıyor diye mi? deep web'de yazan bir şey %100 doğru mudur?

hack scriptlerine eyvallah, vahşet görüntülerine vs. eyvallah. ama deep web'i anlatan arkadaşların dediği şeylerden bahsediyorum. onların %99'u uydurmadır.

gerçi bana ne yav. neye inanmak istiyorsanız ona inanın. size laf anlatanda kabahat. deeo web'de 8 tane katman olduğuna ve 8. katmanda dünyayı yöneten adamların listesinin olduğuna inanın siz. bu şekilde mutlu olabliyorsanız ne güzel.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Deep Web'de yasaklı p0rn0 siteleri, uyuşturucu ticareti vs. bunlar vardır tabi eyvallah da gerisi tamamen palavra. Neymiş efendim bugünkü bilgisayarların bile erişemediği katmanlar varmış Yahu o katmanlara dosyaları kim koydu uzaylılar mı? Dünyanın sırrını Deep Web'de bulabileceğini zanneden adam, Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığını zanneden adamla aynı seviyededir bana göre.

katılıyorum +1

Shaka Zulu

Yeni üye
22 Eki 2015
21
0
Arkadaşım kendi kendine teoriler oluşturma o katmandaki bilgiler üst düzey siteleri barındıran sunucuların kendi kendine oluşturdukları anlamsiz (?) bilgi satırlarının depolandığı birimdir

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
geç bunları abi. devlet bilgileri varmış. kendinizi julian assange mı zannediyorsunuz senin devlet bilgileri dediğin şeyler internete kapalı sunucularda tutulur. deep web'de falan gezmezler. onlar da zaten birileri tarafından sızdırıldığı zaman deep web'de kalmaz, hemen açığa çıkar. julian assange bir istisnadır. senin o devlet bilgileri dediğin şeylerin çoğu uydurmadır. adam oraya adolf hitlerin 2. dünya ssavaşında ölmediğini, 90 yaşına kadar yaşadığını yazmış. bunu yazan birine neden güveniyorsunz? sırf deep web'de 5. katmanda yazıyor diye mi? deep web'de yazan bir şey %100 doğru mudur?

hack scriptlerine eyvallah, vahşet görüntülerine vs. eyvallah. ama deep web'i anlatan arkadaşların dediği şeylerden bahsediyorum. onların %99'u uydurmadır.

gerçi bana ne yav. neye inanmak istiyorsanız ona inanın. size laf anlatanda kabahat. deeo web'de 8 tane katman olduğuna ve 8. katmanda dünyayı yöneten adamların listesinin olduğuna inanın siz. bu şekilde mutlu olabliyorsanız ne güzel.

Devlet bilgisi direkt forumlarda ya da irc kanallarında verilecek kadar rahatlaştı.
Güncel olmadığını seziyorum. Neyse fikrini değiştirmek için gelmedim olanı yazıyorum. "bizzat gördüğümü"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.