Dep Weeb palavraları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TarganLibra

Uzman üye
26 Ara 2015
1,181
2
Beşiktaş
Arkadaşlar bu Deep Web'de yok ölümsüzlük deneyi, yok işte efendim havada durma formülü falan bunların tamamı uydurmadır. Milletin oltalamalarına geliyorsunuz. Kafayı çizmiş 3-5 tane şizofren bunları oraya koymuş birileri inansın diye. Yapmayın, etmeyin. Hepsi saçmalık bunların.

Deep Web'de yasaklı p0rn0 siteleri, uyuşturucu ticareti vs. bunlar vardır tabi eyvallah da gerisi tamamen palavra. Neymiş efendim bugünkü bilgisayarların bile erişemediği katmanlar varmış :D Yahu o katmanlara dosyaları kim koydu uzaylılar mı? Dünyanın sırrını Deep Web'de bulabileceğini zanneden adam, Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığını zanneden adamla aynı seviyededir bana göre.

Teknopat'ın kafa ayarı serisinde Deep Web ile ilgili güzel bir bölümü vardı, onu izlemenizi öneririm. Sizi keklemelerine izin vermeyin.

Neymiş efendim bugünkü bilgisayarların bile erişemediği katmanlar varmış :D Helal Olsun Kardeş :RpS_thumbup:

vatzap

Üye
3 Ara 2015
102
0
Arkadaşım kendi kendine teoriler oluşturma o katmandaki bilgiler üst düzey siteleri barındıran sunucuların kendi kendine oluşturdukları anlamsiz (?) bilgi satırlarının depolandığı birimdir

bak VARMIŞ demiyorsun VAR diyorsun. gözünle gördün yani? girdin o katmanlara?

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Tartışmaya bende katılıyaım bari bence bu dedikleriniz göre p0rn0 olsun hack scritp olsun cinayet videoları ışid olsun ne bilim daha bir çok şey ama velakin bence bunların dışında kalanları yalan hem ölümsüzlük sadece Allah'a (c.c) mahsustur onlar kim ki Allah a kafa tutuyorlar yalan dolan şeylere inanmayın ben sadece kardeşimi bu bir kaç video izletip korkuttum o kadar o da infaz videosu Allah AKIL VERMİŞ KULLANMASINI BİLENE ;)

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
X:\%System%
Bak "kimsenin giremediği" üst katmanlara o heçkırlar nasıl girdi?

Sanırım fazla dikkatli okuyamıyoruz. Palavra değil "abartma" yazdığımı hatırlıyorum quote edeyim isterseniz. Elbet abartılan ya da aksi içeriği olan bilgiler mevcut. Gerçi, nerede yok ki ?

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
oo beyler Julian Assange'ın Türkiye şubesi aramızda. hoşgeldin abi.
sen olayı çarpıtıp fikir eziceksen burada tartışma, beyin fırtınası yapmayalım ?
Zaten devlet bilgisi dediğin şeyleri adamlar forumda paylaşıyor o şekilde bulup "görebiliyosunuz" gördüm dedim. lafı bi tarafından kestirip ortaya yazıp farklı anlamlar kazandırma bence.

0HeykIr

Yeni üye
1 May 2014
46
0
34
bu ADAMLAR kim abi? günde 12 saat bilgisayar oynayan 110 kilo gözlüklü heçkırlar. bu adamlara %100 güveniyorsun. tamam. daha ne diyeyim ben. tartışmıycam cidden, istediğinize inanın yav.
Güvenip cc işi yapabildiğime göre aynı adam devlet bilgisi paylaşıyorum diye de bir şey yazarsa güvendiğimden ötürü ona da inanırım. DOĞAL.
Herneyse daha fazla yorma tartışmaya gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.