Dep Weeb palavraları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Çok anormal bir durum değil. Deep web bir yığındır arkadaşlar. Ne aradığınızı bilmezseniz kaybolursunuz.

İnternetteki sitelerin çoğu; güvenlik zayıflığı, illegal aktivite... vb. gibi sebeplerden dolayı arama motorları tarafından indekslenmez. Bu indekslenmeyen kısım arama motorları ile ulaşılamayan kısım yani deep web'dir. Deep web'in internetin yaklaşık %96 sını kapsadığı iddia edilir. Şimdi bir düşünelim. Günümüzde google,bing gibi güvenli arama motorlarıyla önümüze serilen veriler envai çeşit saçmalık barındırırken, illegal aktiviteler ve kullanıcı güvenliği zaafiyetleri yüzünden arkaplana itilen "%96" lık kısımda acaba ne kadar boş beleş palavra konusu olabilir? Cevap veriyorum tonlarca gb saçmalık barındırır deep web. Bu tip palavralara rastlamanız gayet normaldir. Bunlardan uzak durmak isteyen düzgün insanlar deep web'e bulaşmamalıdır.

Katmanlar..... Kimin kaba etinden çıktığını bulana madalya takmayı düşünüyorum doğrusu. Neymiş efendim 5.seviyeye günümüz teknolojisiyle erişmek mümkün değilmiş. Aslında bu 40 yılın muhabbetidir. Siteleri biraz daha ilgi çekici hale getirmeye çalışmak için ortaya atılmış bir oltadır. Olmayan yüksek katmanlar koyunlarda büyük merak uyandırır. Hadi şimdi devlet belgesi bulayım, hadi şimdi uyuşturucu tüccarlarına takılayım derken kendini yükseliyor gibi hisseder. Fakat kendisi sürekli aynı balçığın üzerinde çırpınmaktadır. Bu katmanları ortaya atan dingillere bakarsanız. Her bir seviyeyi kaba etinden sallamışlardır. Erişemedikleri sahte seviyeler hakkında yorum yapabilecek kadar zeki insanlardır.

Daha fazla gereksiz post'a mahal vermemek için kilit.//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.