Forum Neden Bu Hale Geldi?

xxtra

Yeni üye
27 Haz 2022
47
43
Eskilerin... Çok da değil 2018-2019 civarına giderseniz makalelerin ne kadar kaliteli, yapılan işlerin ne kadar düzgün olduğu bir zamandan bu zamana... Adam naylon staj yapmak istiyorum diye konu açmış resmen??

Yetkili olanlar şuan itibari ile yetki ile kafayı bozmuş durumda yine eski yetkililere bakarsanız projeler, takımca makaleler, çalışmalar paylaştığını görüyorsunuz. Forum neden bu hale geldi?

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7
Eskilerin... Çok da değil 2018-2019 civarına giderseniz makalelerin ne kadar kaliteli, yapılan işlerin ne kadar düzgün olduğu bir zamandan bu zamana... Adam naylon staj yapmak istiyorum diye konu açmış resmen??

Yetkili olanlar şuan itibari ile yetki ile kafayı bozmuş durumda yine eski yetkililere bakarsanız projeler, takımca makaleler, çalışmalar paylaştığını görüyorsunuz. Forum neden bu hale geldi?
Haklısın. İhtiyacı olan biri bi şey söylüyor fazla bılmediğini ve detaylıca söylermısınız diye rica ediyor.Forumdakıler (bazıları) 1 kelimeyle cevap veriyor

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
243

Bu forumdan çok şey beklemeyin hocam. Forumu ciddiye almayın. Arada sırada eğlencesine bakın. Yoksa sinir hastası olur çıkarsınız.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348

Merhaba;
Bu Olay tek Forum ile alakalı olmadığını düşünüyorum bir beyin fırtınası yaparsanız günümüz de Eski tadı olan ne kaldı ki? Gerek Teknoloji Gerek Kuşak Değişimi ile birlikte neredeyse her şey değişti eski tadı veren hiç bir platform kalmadı ancak başta forumumuz olmak üzere ülkece gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorundayız ve ayak uydurmanın'da faydaları olduğu gibi sizin de belirttiğiniz gibi zararlarını da kabul etmek zorundayız forumun kalitesinin arttırmaya yönelik Çalışmalar Yapıldığına İnancım Tam inşallah eskisi gibi olmasa da forumun belirli bir kaliteye ulaşacağına inancım tam :)
iyi forumlar dilerim ^^

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren
O zaman değişen şeyin sadece forum olmadığını bilir : ) forum üyelerinden tut herşeyine kadar değişti yeni forum üyelerinden şikayetçi ise ilk önce kendisinden şikayetçi olabilir.
Forumun düzenini sadece yöneticiler sağlamıyor bunu biliyorsunuzdur eminim : )
Yeni üyelerin aktifliği ve konularıda çok fark ediyor ve ne istiyorsunuz acaba? Dark web katmanı gibi mi olsun forum? Siz ne istediğinizi önce öğrenin sonrasında şikayetlerinizi duyurun ama şikayetleriniz yeni üyelere antilik yapmak ise eğer düzeltilmeler ilk sizden başlanır bunuda aklınızda tutun.
O zaman sizlerde bir yönetici olarak yeni gelen üyeleri düzenli olarak kontrolden geçirin.Sürekli "Sevgilimin instasini nasıl heklerim" tarzı konular görüyoruz.Bu forumun kalitesini düşürüyor umarım siz de bunu aklınızın bir kenarına yazarsınız.

Unutmayın.2-3 siteye hacked by tht yazarak Türkiye cumhuriyetine hizmet etmiş bulunmuyorsunuz haberiniz olsun : )

Farklı konular üzerine yoğunlaşmanız dileğiyle...

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren
Bu tür konular çöpe taşınıyor merak etmeyin : ) timler, kulüpler ve yetkililer en çok etkileşimi ve kaliteyi kazandırıyor foruma : )
3. 2-3 site diye boş verişe getiriyorsunuz ama bi gövde gösterisi bölümüne gidin sayın bakalım kaç tane site hacklenmiş bir konuda toplam 50'ye yakın site hacked yapılıyordu madem bir kaç tane site hackleyerek cumhuriyete hizmet edilmiyor çıkartalım forum'dan şikayetçi olanları sahneye nasıl site hackliyorsunuz bakalım? Toplam 50 tane site hacklerseniz sizi biraz'da olsa ciddiye almaya çalışırız. ; )
Anlamıyorsunuz, anlamamaya da devam edeceksiniz.

Bu kafa hücreleri ile daha çok gelişirsiniz merak etmeyin siz.Vesselam...

Cyb3r4

Üye
22 Mar 2022
95
66

Çok amma çok haklı bir isyann...

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren
Sevgilimin instasini nasıl hacklerim konuları hakkında kendi adıma konuşmak gerekirse yetkim olan her bölümde olabildiğince temizlemeye çalışıyorum bu tip konuları.

Yönetimdeki tüm arkadaşlar da aynı şekilde müdahale ediyor.

Fakat size yetersiz geldiyse bunu bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu tip konuları daha hızlı temizlemek için daha dikkatli bakarız.

Lütfen siz de bize rapor atarak yardımcı olun :)
Asıl sorun burda hocam.İnsanlar bu siteyi basit bir site olarak görüp bu konuları açıyorlar.Halbuki daha kaliteli içerikler üretilse bu sorunun belki de bir nebze olsa ortadan kalkacağı düşüncesindeyim.Ha kaliteli içerikler var mı?
Tabiki de var paylasiliyor fakat yeterli değil.

THE zoRRo

Uzman üye
26 Tem 2022
1,672
1,608
19
Türk Deniz Kuvvetleri
Sevgilimin instasini nasıl hacklerim konuları hakkında kendi adıma konuşmak gerekirse yetkim olan her bölümde olabildiğince temizlemeye çalışıyorum bu tip konuları.

Yönetimdeki tüm arkadaşlar da aynı şekilde müdahale ediyor.

Fakat size yetersiz geldiyse bunu bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu tip konuları daha hızlı temizlemek için daha dikkatli bakarız.

Lütfen siz de bize rapor atarak yardımcı olun :)
Bence sizin de işiniz zor

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Sevgilimin instasini nasıl heklerim
Bu sorunun 2009-2013 hali sevgilimin facesini nasıl heklerim idi.
Geçmişe bu kadar takılmayın. Bu gibi sorular hep vardı ve var olmaya devam edecek.

Ayrıca bu forum hiyerarşi ile yönetilmektedir. Beklenti ve önerileriniz varsa moderatörlere özel mesaj ileterek forumun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Biz bu forumda ne sorular ne çöküşler ne gidişler gördük...

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren
Bu sorunun 2009-2013 hali sevgilimin facesini nasıl heklerim idi.
Geçmişe bu kadar takılmayın. Bu gibi sorular hep vardı ve var olmaya devam edecek.

Ayrıca bu forum hiyerarşi ile yönetilmektedir. Beklenti ve önerileriniz varsa moderatörlere özel mesaj ileterek forumun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Biz bu forumda ne sorular ne çöküşler ne gidişler gördük...
Ben diğer forumlarda hiç bu kadar(bahsini geçtiğim konunun) paylasildigini görmüyorum.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Ben diğer forumlarda hiç bu kadar(bahsini geçtiğim konunun) paylasildigini görmüyorum.

Söz ettiğin tüm forumlarda etkin birisi olaraktan söyleyebilirim ki; bolca var.
Kurallar yazılı ve uygulanıyor. Moderatörler eskisi kadar kategori temizliği yapmıyor olabilir fakat burada forumun temizliği üyelere düşüyor.
Kategori kurallarına aykırı konuları düzenli olarak rapor edebilirsiniz. (Ben gördükçe rapor ediyorum ve genellikle 1 saat içerisinde çözüldü bildirimi alıyorum.)

Forumu forum yapan bizleriz. Taşın altına elimizi koymak için rengimizin farklı olmasına gerek yoktur. Bizler kaliteli oldukça forumun kalitesi artacaktır.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,732
1,076
Evren
Söz ettiğin tüm forumlarda etkin birisi olaraktan söyleyebilirim ki; bolca var.
Kurallar yazılı ve uygulanıyor. Moderatörler eskisi kadar kategori temizliği yapmıyor olabilir fakat burada forumun temizliği üyelere düşüyor.
Kategori kurallarına aykırı konuları düzenli olarak rapor edebilirsiniz. (Ben gördükçe rapor ediyorum ve genellikle 1 saat içerisinde çözüldü bildirimi alıyorum.)

Forumu forum yapan bizleriz. Taşın altına elimizi koymak için rengimizin farklı olmasına gerek yoktur. Bizler kaliteli oldukça forumun kalitesi artacaktır.
Biz kaliteli olmaya çalışıyoruz fakat birileri sitelere İndex basmadan içleri rahat edemiyor : )

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
Dur yazacam.
Forum ne diye bu halde cevapliyalim
1.Forumda yöneticilik yükü modlara bırakılmış adamlar kendince bir caba bir uğraş içindiler.
Üstler iyice ayak kesti ayda 1 gelir raporu alır giderler ( sitemde etmiş olum)
2.Gelelim forumun genç dinamik goygoycu tayfasina kesinlikle benimle kimsenin sorunu yok benimde kimseyle ama bir abi bir arkadas bir dost olarak ufaktan fırça olsun.
Biliyorsunuz X-Logger projesi için ugrasiyorum bu kaçıncı proje artik saymaz oldum bugün yarın kullanmaya başlarsınız.

Geçen kosta rikalı bir genç bak ülke olarak 50 tane ülke say desem 50 ülke olarak bile akliniza gelmez olay şu

Çocuk 14 yaşında
Bir proje gelistiriyor ve çözüm olarak bulduğu yönteme bakin.

Arka plan sürekli çalışması gereken projesini "Android 10 ve Android 11" izin vermediği için 14 yaşındaki çocuk
GPRS localtion entgre etmiş uyanık arka planda Background Tasks izni almak için projesi ile alakası olmiyan bit entgre ile perdeleme yapıp senin benim dünya bir para ödeyip aldigimiz güvendiğiz cihazı systemi adam çok basit yöntemle aşmış

Şimdik adama sorarlar
O kosta rikalı 14 yaşındaki genç de cabaliyor
Bizim gençlerimizde
Ve goygoy yerine adamlar kendilerini geliştiriyor.

Bizde gelek bizim gençlerimiz zehir gibi mermi gibi çocuklar diye gaz alıyoruz işte. Bizim konumuz belli
Tiktok
İnstgram
Nasil çalarım yiğitim senin sosyal medyanı değil adamlar aynı ülkede olmadan 5 kuruşsuz koyarlar seni.

Biraz kendinize gelin boş muhabbet boş geyik boş işlerlen ugraşmayin
Grafik çalışın logo yapin birşey yapın işte.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.