Günlük Dua

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru."

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
“Allah’ım! Senin iznin ve yardımınla sabahladık ve akşamladık. Yine senin izin ve yardımınla yaşar ve ölürüz. Sonunda dönüş yalnız sanadır.”

(Ebû Dâvûd, “Edeb”, 110; Tirmizî, “Deavât”, 13; İbn Mâce, “Dua”, 14)

wassupwack

Üye
1 Ocak 2016
101
4
Öncelikle Aleyküm Selam , Allah herkezi baki kılsın yolumuzu aydınlık eylesin doğru yoldan çıkartıp kötü yola sokmasın , çok verip şımartmasın az verip aratmasın olmayanada versin Halimize aciz bizliğimize merhamet eylesin bizleri affeylesin , ALLAH HERKEZE TÜM KARDEŞLERİME HERŞEYİ DİLEDİĞİ GİBİ VERSİN .

egecoast

Üye
31 Ara 2015
248
1
“Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azıym.”
Allah’a güvendim (bana yeter) tanrı yoktur O vardır, ki ben de O’na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Allah'ım! Seni her türlü noksanlıklardan tenzih eder, hamdimi sana takdim ederim. Senden başka hiçbir ilah bulunmadığına şehadet ederim. Senden mağfiret diliyor ve sana tevbe ediyorum."

egecoast

Üye
31 Ara 2015
248
1
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=mAk1MJOSamk"]https://www.youtube.com/watch?v=mAk1MJOSamk[/ame]

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"(Allahım!) Senin mağfiretini dilerim.Benden eza veren şeyleri gideren ve bana afiyet veren Allah'a hamdolsun."

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Allahım! Senin yardımınla sabaha girdik, senin yardımınla akşama kavuştuk, senin yardımınla diriliyor ve senin kudretinle ölüyoruz ve (kıyamette) varış sanadır."

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Yâ Rabbî!
Kerem ve lütfunla hidâyet ettiğin kalbi tekrar dalâlete, sapıklığa meylettirme. Belâları bizden sarf eyle, çevir ve değiştir. Ey affı çok olan, günahları örten Rabbim!
O günahlar dolayısı ile bizden intikam alma. Bize azâb etme.

Hz. Mevlana

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
“Allah’ım! Nimetinin yok olmasından, verdiğin afiyetin (nimet ve sağlığın) bozulmasından, ansızın cezalandırmandan ve öfkene sebep olan her şeyden sana sığınırım.”

(Müslim, “Zikir”, 96)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.