Günlük Dua

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Allah'ım! Seni hamd ile tesbih eder, mağfiret diler, günahlarıma tövbe ederim."
okulda okyan kardeşlerim kopyayı bırakın çok büyük bir kul hakkı ben lise okuyorum bıraktım hadi kolay gelsin hepinize.

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allahım Biz Çok Günahkarız Ve Senin Bizi Affetmen Senden Bir Şey Eksiltmez Ama Eğer Bizi
Bağışlarsan Biz Tertemiz Annemizden Çıkmış Gibi Tertemiz Olucaz Bizi Bağışla Allahım,
Bizi Bağışla Allahım, Bizi Bağışla Allahım...

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Allahım! Senin yardımınla akşama girdik, senin yardımınla sabaha kavuştuk, senin yardımınla diriliyor ve senin kudretinle ölüyoruz ve dönüş yalnız sanadır."

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
100 MİLYON KAT SALAVAT SEVABI KAZANDIRAN SALAVAT

"ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN ABDİKE VE NEBİYYİKE VE RESULİKENNEBİYYİL UMMIYYİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM VE TESLİYMEN BİKADERİ VE AZEMETİ ZATİKE.VE FİY KÜLLİ VAKTİN VAHİYN."

MANASI:
"EY ALLAH'IM! KULUN,PEYGAMBERİN VE RESULÜN OLAN O NEBİYYİ ÜMMİ EFENDİMİZ MUHAMMED'E VE ALİ ASHABINA, HER AN VE ZAMAN SENİN ZATININ BÜYÜKLÜĞÜ(NÜN SONSUZLUĞU)KADAR SALAT VE SELAM EYLE

" BU SALATIN BİR TANESİ 100 MİLYON SALATA DENKTİR.HER KİM BİR MÜSLÜMAN KARDEŞİYLE MUSHAFA EDERKEN BU SALATI ON KERE OKURSA ALLAHU TEALA İKİSİNİDE BAĞIŞLAMADIKÇA AYRILMAZLAR.

KAYNAK: SALAVAT-I MUZA'AFAT MÜELLİF; Ahmed İbni Acibe

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
“Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızı sağlam bastır ve şu kâfir kavme karşı bize yardım et”

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
“Allah’ım! Kederden ve üzüntüden, acizlikten, tembellikten, cimrilikten, korkaklıktan, borç yükünden ve insanların kahrından sana sığınırım.”

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
Kendisinden başka ilâh bulunmayan Allah'ın adıyle. Rahman ve Rahîm ancak O'dur. Benden üzüntüyü düşünceyi ve hüznü gider ey Rabbim!"

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
ALLAHIM Seni Çok Seviyorum Ve Sana Şükrediyorum Benim Gibi Seni Seven,
Bolca Şükredenlerden Razı Ol Rabbim ...

''Kûn Feyekûn'' Sen Ol De Olur ALLAHIM.

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
Bana ruhumu geri veren, vücûdumu afiyette kılan ve kendisini zikretmeğe müsaade eden, Allah'a hamd olsun."

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Allah'ın İsm-i celîli sayesinde ne semâda, ne de yeryüzünde hiç bir şey zarar veremez. O her şeyi işiten, her şeyi hakkıyle bilendir"

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
“Allah’ım! Bütün işlerimizin sonucunu güzel eyle, dünyada rezil olmaktan ve ahiret azabından bizi koru.”

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
"Cümlemize sıhhat ü afiyetler ihsân eyle yâ Rabbi!.. Zikrinde, şükründe, hüsn-ü ibâdetinde bizleri muvaffak eyle yâ Rabbi..."

azer07

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
429
0
Saint-Denis
“Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah’a sığınırım.”

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
"İnsan yanıbaşında doksan dokuz ölüm olduğu hâlde tasvir edilmiştir. Bu ölüm tehlikelerini atlatırsa ihtiyar olur ve sonunda ölür.

Mutarrif radıyallahu anh. Tirmizî.

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Allahım Onca Günahımızı 1 Tevbe'ye Sığdırmıssın Sana Şükürler Olsun,
Ne Kadar Şükretsek Sana Azdır Bizi Sevidğin Kulların Arasına Kat Rabbim..

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
“ Rabbenâ âtinâ fi’ddünyâ haseneten ve fi’l ahireti haseneten ve kınâ azabe’n nâr.”

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'

"allahümme salli ala seyyidina muhammedin abdike ve nebiyyike ve resulikennebiyyil ummıyyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bikaderi ve azemeti zatike.ve fiy külli vaktin vahiyn."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.