Herkeze iyi gunler dilerim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Merhaba Trackless,

Öncelikle Hoş geldin, kalıcı olman dileğimle.

Lütfen foruma başlarken vereceğim konuları dikkatli biçimde incele;

FORUM KURALLARI(Tıkla)

Türk Hack Team Misyon (Tıkla)

En Ayrıntılı Olarak Rütbeler Ve Resimleri(Tıkla)

TurkHackTeam'de Rütbe Almak(Tıkla)

Yardım almak istediğin konular hakkında;
THT Yardım Merkezi (Tıkla)

Yardım Merkezi Bölüm Kuralları;
THT Yardım Merkezi Bölüm Kuralları(Tıkla)

Forum hayatın boyunca Kurallara ve misyona uyman gerektiğini ve benimsemen gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Konu açmadan ve forumda yorum atmadan önce, Forumda bir kaç gün ziyaretçi misali gezinmeni tavsiye ediyorum. Konu açarken, yorum yaparken nelere dikkat ediliyor, nasıl başlıklar seçilip nasıl bir üslup kullanılıyor bunları incelemeni tavsiye ediyorum.

Tekrardan Hoş geldin, umarım daim olursun.

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
Hoş geldin, kalıcı olman dileğimle.

Lütfen foruma başlarken vereceğim konuları dikkatli biçimde incele;

FORUM KURALLARI(Tıkla)

Türk Hack Team Misyon (Tıkla)

En Ayrıntılı Olarak Rütbeler Ve Resimleri(Tıkla)

TurkHackTeam'de Rütbe Almak(Tıkla)

Yardım almak istediğin konular hakkında;
THT Yardım Merkezi (Tıkla)

Yardım Merkezi Bölüm Kuralları;
THT Yardım Merkezi Bölüm Kuralları(Tıkla)

Forum hayatın boyunca Kurallara ve misyona uyman gerektiğini ve benimsemen gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Konu açmadan ve forumda yorum atmadan önce, Forumda bir kaç gün ziyaretçi misali gezinmeni tavsiye ediyorum. Konu açarken, yorum yaparken nelere dikkat ediliyor, nasıl başlıklar seçilip nasıl bir üslup kullanılıyor bunları incelemeni tavsiye ediyorum.

Tekrardan Hoş geldin, umarım daim olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.