İnstagram Hesaplarını Nasıl Çalıyorum #cod3r ttx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Bana sıkça sorulan sorulardan olan kardeş sen nasıl instagram çalıyon vb gibi sorulara kısa bi yanıt vermek istedim beyler ben tamamen pishing yoluyla çalıyorum ama basit loginli pishinglerle değil örneğin kullandığım pishinglerden birinin ssni altta görüyorsunuz bu tip akıl almaz scriptler kodlayarak rahatlıkla kurban buluyorum istek olursa bu scriptleri nasıl yazdığımı anlatırım.
OLj114.png

NOT= Böyle bir forum yoktur boşuna aramayın.

Son düzenleme:

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
Valla anlatsanda anlamam yapamam de :D çok isterim ama hesap çalmayı beceremem kesin ben :D
Eline sağlık yinede

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Kofi kardeşim bu scripti hiç bi yerde bulamassın çünkü tamamen kendi kodlamam ve hiç bir yerde paylaşmadım ayrıca en güzel yanı ise siteye sadece index.php atıyoruz ve bilgiler maile geliyor.

Yasuo

Üye
16 Nis 2014
244
0
videosunu çekmeye düşünüyormusun sadece biz tht üyelerine videoyu gizliye alırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.