İnstagram Hesaplarını Nasıl Çalıyorum #cod3r ttx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Dostlar açıkcası düşünmem lazım bu scripti ben kimseye atmassam fixlenmez ve hep kullanabiliim ama ne kadar siz kimseye vermeyiz desenizde o script yayılır ve bu sefer kimse kullanamaz oyüzden kararsızım

Bu konuda haklısınız hocam. Karar sizin bize karışmak düşmez. Herkese değil de belirli kişilere ö.m yoluyla da atabilirsiniz. Yine de karar sizin.

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar,

1-) Konuyu açmanızda ki amaç nedir? Hava atar gibi olmuş problem yok.
2-) Scriptin aynısı, Wizzer üzerinde var, Özelden linkini yollarım 4 ay önce paylaşılmış.
3-) Sadece, Sosyal mühendislik ile hesap çalmak şans işidir. Hedef seni takmaz ego yaparsa çalma ihtimalin bu yöntemle sıfır.
4-) Bir nevi CLVS yöntemlerine, Veya direk Form sistemi veya mail bugları mevcut instagram da şuan ona geçebilirsin..

Kandirici23

Yeni üye
19 Ağu 2017
4
0
Peki hocam bunu biz nasıl yapacağız bizim yapabileceğimiz bir yöntem yok mu? Açıkçası ben anlayamadım biraz daha yardımcı olursanız seviniriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.