İnstagram Hesaplarını Nasıl Çalıyorum #cod3r ttx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Hocam eline saglik cok iyi bir yontem.
Nasıl yaptiginizi anlatirmisiniz yada bizi dusunup direk index i atsaniz yeter :)
Anlatsanizda olur :D
Tekrardan emeginize saglik

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
nW4nD0.png
Cehaletini kayıt tarihine veriyorum :)
ben nickin'e vermiştim ama neyse :) - emeğine sağlık bu arada coder güzel taktik anlatırsan okuruz...

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
Kofi kardeşim bu scripti hiç bi yerde bulamassın çünkü tamamen kendi kodlamam ve hiç bir yerde paylaşmadım ayrıca en güzel yanı ise siteye sadece index.php atıyoruz ve bilgiler maile geliyor.

dostum ozaman eğer bilgili bir kişi olursa ve şüpelenerek kodları incelerse farketmezmi sence nede olsa kodlar orda yazıyodur

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
dostum ozaman eğer bilgili bir kişi olursa ve şüpelenerek kodları incelerse farketmezmi sence nede olsa kodlar orda yazıyodur

Dostum o konuda haklısın evet sayfa kaynağını görüntüle dersen kodlar ap açık gözükür ama sadece kodlarda bitmiyor iş ve şifreler maile geliyor adam kodları alıp html olarak kaydedip kullanamaz yani. Ha eğer sistem urlnin sonuna /hesaplar.txt gibi loglu sistem olsa kullanabilirdi. Herşeydüşünüldü

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Dostlar açıkcası düşünmem lazım bu scripti ben kimseye atmassam fixlenmez ve hep kullanabiliim ama ne kadar siz kimseye vermeyiz desenizde o script yayılır ve bu sefer kimse kullanamaz oyüzden kararsızım

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Hocam scripti paylasirsa öm den haber verirsen sevinirim sabah iş var malum yatmam lazim Hayirli Geceler Kolay gelsin.
Tekrardan emegine saglik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.