Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Öncelikle merhabalar saygıdeğer arkadaşım sizin için araştırmalarım sonucu " Instagram Profil Görseli / Fotoğrafı Boyutu: 110 px X 110 px " . Şimdi photoshop'un istediğiniz sürümü ile dediklerimi yaparsanız instagramda hiç sorun çıkarmadan hem fotoğraf hem de profil fotoğrafı yükleyebileceksiniz .
1) Photoshop'a girin File>Open ordan resminizi açın
BzP1ag.jpg

Z3kaXa.jpg
2) daha sonra image>İmage size tıklayınız
oV3aXm.jpg
3) orda en üstte 2 tane kutucuk var onların yanında ki değerleri Pixel yapıyoruz .
4) ondan sonra yukarıda kırmızı renkli verdiğim değerleri giriniz .
lZj8qX.jpg
Evet bu değerlerin normal fotoğraf olanları için de aşağıya koyacağım . Bundan sonra bu yöntem ile hiç hata almadan yükleme yapabileceksiniz .

Hocam ayrıntılı anlatım için teşekkürler, 3. fotoğrafta png formatında yapmışsınız, png olması şart mıdır ?
Saygıdeğer arkadaşım o sadece bir örnek :):))

Son düzenleme:

wh33yz

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
262
0
Arkadaşlar kapanan hesabımı geri nasıl açabilirim?
Hesap 19k idi.İnsatgaramın formlarını doldurdup yolladığımda bana yolladığı mail bu

Hesabınız Instagram Topluluk Kuralları'na uymadığınız için kapatılmış olup hesabınızı yeniden etkinleştirmemiz mümkün değildir.

Sizce ne yapmalıyım?

dozzys

Yeni üye
30 Haz 2018
26
0
Öncelikle merhabalar saygıdeğer arkadaşım sizin için araştırmalarım sonucu " Instagram Profil Görseli / Fotoğrafı Boyutu: 110 px X 110 px " . Şimdi photoshop'un istediğiniz sürümü ile dediklerimi yaparsanız instagramda hiç sorun çıkarmadan hem fotoğraf hem de profil fotoğrafı yükleyebileceksiniz .
1) Photoshop'a girin File>Open ordan resminizi açın
BzP1ag.jpg

Z3kaXa.jpg
2) daha sonra image>İmage size tıklayınız
oV3aXm.jpg
3) orda en üstte 2 tane kutucuk var onların yanında ki değerleri Pixel yapıyoruz .
4) ondan sonra yukarıda kırmızı renkli verdiğim değerleri giriniz .
lZj8qX.jpg
Evet bu değerlerin normal fotoğraf olanları için de aşağıya koyacağım . Bundan sonra bu yöntem ile hiç hata almadan yükleme yapabileceksiniz .

Hocam ayrıntılı anlatım için teşekkürler, 3. fotoğrafta png formatında yapmışsınız, png olması şart mıdır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.