Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar, Inshot programı ile dediğiniz işlemi yapmak mümkün.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NbrBvkstm5k[/ame]

Bunchesa

Üye
11 Ağu 2015
212
0
İnstagram hesabına giriş yapamıyoruz

Arkadaşımın şifresini unutmuş olduğu hesaba erişim sağlayamıyoruz sebepleri şunlar 2li doğrulama olması , kayıtlı telefon numarasının eski numarası olmasından dolayı hesabı tekrardan geri almak için neler yapabiliriz? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
Instagram Hesap Kapatma Hk.

Komutanlarım ve devrelerim. Bir Instagram hesabını en kısa yoldan nasıl kapatabilirim? Bunun için ne yapmam veya nasıl bir yol izlemem lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Açıkçası birçok yol var lakin 10-20 kişi bir hesabı şikayet ederseniz, kapanma olasılığı yüksek olacaktır.

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
İnstaweb cookie aktarmayı bekliyor ?

Panele cookie aktarıyorum böyle bir sorun var ? nasıl çözebilirim cronlar da allkey tamamlanmış galiba ss atabilirim cronları yaptığıma dair :) fikirlere açığım :mutlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.