İphone Elektrik Kesme Videolu

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Tıkla İzle

Trafonun içindeki Sayacın 13 haneli numarasını alıp Wifi ve Blutooth Açıp 13 haneli numaraya herhangi bir mesaj atarak yüksek gerilim yaparak heralde kesiliyor :)

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Videodaki gösterdiğimiz trafonun içindeki şalterlerin oldugu sayaçta sadece sokak lambalarına bağlı olan trafolarda var ordaki sayaçtaki rakamlara işte

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
dostum sayaç içeridemi yokta dışarıdamı duruyor ? illa açmamızmı lazım o kilidi biraz daha açarmısın konuyu

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Numaralar Kapağın altında Android olmuyor İphonedeki Bluttoth la androiddekiler aynı etkiyi vermiyor. Numaralar dediğim gibi trafonun içinde kapağın arkasında kilitli olanlar var kilitsiz olanlar var kilitsiz bulursanız numaralara erişebilirsiniz.

Denus

Yeni üye
24 Mar 2015
42
0
Fake olma ihtimali yüksek yanlış anlamayın ama videoyu çeken kişi buraya koymuş yani nasıl yapıldığını biliyor ve yazdıkları anlam ifade etmiyor trafonun içine plc yerleştirdik uzaktan bağlantı ile kapıyoruz deseniz tamam diyeceğim

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Anlam ifade etmiyor mu ? Trafodaki sayaç diyorum içindemi diyorsunuz ? Benim söylediklerim mi anlamsız yoksa sizin sorduklarınızmı ?

Son kez Açıklıyorum. Trafonun içerisinde olan bi sayaç var sayaçın içinde 13 rakam var ve bu 13 rakam Her saniyede 1-1 artıyor bu sayacın artmasını durdurmak için sayaç her artarken kırmızı yanıp sönen bir tuş var o tuşu basılı şekilde sabitlememiz gerekiyor. Sabitledikten sonra İphone marka bir telefonun Wifi ve Bluttoht unu açarak o 13 haneli sayıya arama veya SMS atarsak eyer yakın mesafedeysek bir etki yaratıyor ve şalterlerin atmasına neden oluyor açmak isterseniz Trafoyu açıp şalterleri kaldırabilirsiniz. Bu dediğim sadece Sokak lambaları için kullanılan küçük tarz sokak trafoları için geçerlidir... Daha ne kadar açıklayıcı olabilirim bilmiyorum...

Son düzenleme:

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Videoda Gördüğün gibi öyle bişey yok ama elle attırmanında zevki yok o tuşu sabitledikten sonra numara aynı kalıyor bir arkadasınla o sokaktan gecerken artislik yapabilirsin mesela :))

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Anlam ifade etmiyor mu ? Trafodaki sayaç diyorum içindemi diyorsunuz ? Benim söylediklerim mi anlamsız yoksa sizin sorduklarınızmı ?

Son kez Açıklıyorum. Trafonun içerisinde olan bi sayaç var sayaçın içinde 13 rakam var ve bu 13 rakam Her saniyede 1-1 artıyor bu sayacın artmasını durdurmak için sayaç her artarken kırmızı yanıp sönen bir tuş var o tuşu basılı şekilde sabitlememiz gerekiyor. Sabitledikten sonra İphone marka bir telefonun Wifi ve Bluttoht unu açarak o 13 haneli sayıya arama veya SMS atarsak eyer yakın mesafedeysek bir etki yaratıyor ve şalterlerin atmasına neden oluyor açmak isterseniz Trafoyu açıp şalterleri kaldırabilirsiniz. Bu dediğim sadece Sokak lambaları için kullanılan küçük tarz sokak trafoları için geçerlidir... Daha ne kadar açıklayıcı olabilirim bilmiyorum...

Saçma geldi.. Uzaktan kontrol edilebilen sayaçlar var.. OSOS diyoruz buna, otomatik sayaç okuma sistemi.. Eskileri kızılötesi ile çalışırdı, sadece okuyucunun rugged aletle apartmanın içine girip çıkması yeter, herşeyi okumuş olurdu. Yenileri radyo dalgaları ile çalışıyor, aralıklarla dikilmiş sinyal güçlendirici antenler sayesinde dağıtım şirketi merkezinden kimse gitmeden sayaç da okunuyor, elektrik de açılıp kapanıyor. İki sisteme de aslında dışardan erişilebilir.. Erişim encryption'ını yıllarca değiştirmiyorlar değiştirmek çok kolay olmasına rağmen, biliyorum. Yani bu akıllı sayaçlar hacklenebilir, doğru. Ama bir iPhone, iki sisteme de bağlanamaz.

13 haneli numaraya SMS atmak? O zaman demek ki sayaçları kontrol eden sistem teee yurt dışında. Türkiye'de telefon numaraları 11 hanedir.

Videoyu izlemedim, "yorumları okuduktan sonra izleyeyim, saçmalıksa boşuna vakit kaybetmeyeyim" demiştim, izlemeyeceğim de.

Tabii neticede, elektrik sistemi baştan sona devlet malıdır. Medaş, EnerjiSa, anadolu elektrik gibi şirketler sadece işletme hakkını devralır, o sayaçlar hala devletin malı. Yani devlet malına zarar vermekten dava açılır, cezası azıcık daha fazladır. Kimsenin yakalamaya bile uğraşacağını zannetmiyorum, enerji sektörü bir alay salaktan oluşur ama gene bunu da söyleyeyim dedim.

Cyfongen

Kıdemli Üye
8 Tem 2015
2,164
0
27
Arnavutluk
Yanlış Bu Video Kandırmaca :) Yani İnanılcak Söz Konusu Birşey Değil Bölge Bölge Elektrik Kesme Sadece Deep Web .llll Linklerinde Var Zaten Telefonla Yapılcak Birşey Değil :) Konu Gerçek Değildir

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Peki sizi nasıl kandırmış olabilirim acıklarmısınız ? Tedaş'a elektrikleri 2 dakka kes abi videomu cekcem diye Sms atmış olabilirim ? Videoya inanmayalar bizzat kendileri deneyebilir. herşeyi açık açık anlattım inanıp inanmamak size kalmış bir olay...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.