İphone Elektrik Kesme Videolu

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Açıklamasını ben sana yapayım, bu yöntem işe yaramaz çünkü trafoların böyle bir özelliği yok, nasıl yaptıklarına gelince, o ufak trafonun bir numarası yok, sokak lambalarının bağlı olduğu büyük trafonun batı tarafında gün ışığı sensörü var, yani güneş battıktan sonra devreye giriyor ışıkları yakıyor, bu sensöre el feneri tuttuğunda tüm sokak lambaları söner, bütün numara bu :))

şekil olarak böyle bir cihaz;

automatic_electronic_Photocell_switch_day_light_senso.jpg

umarım aydınlatabilmişimdir, eskiden köyün sokak lambalarını bu yöntemle kapatırdık :)

50 tane de açıklama yapsam illa bir kulp takarsınız, adamların işi gücü yok her gün gelip lamba açıp kapayacaklar, o duyduğun ses de paneldeki kaçak akım koruma rölesinin sesi, otomatik sistem dururken niye manuel yapsınlar? ayrıca sayaç numarasını aramak veya mesaj atmak gibi saçma bir fikir daha olabilir mi, daha fazla yorum yazıp seninle tartışmayacağım, sağlıcakla.

Yorumların mantıklı fakat beni değil milleti etkiler. ben yaptıgımı bilirim ben görürüm. Kimsenin inanıp inanmayacağı ise umrumda olmaz sonuç olarak ben onu yaptım. Formülünüde size söyledim... Keske daha kapsamlı bir video çeksiydim diye kızıyorum kendime ama suç benimde değil sadece dar görüş açısıyla bakan milletimizde sadece sizin bildikleriniz bilgi bizim ortaya koyduklarımız ise dolandırıcılıktır. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizi inandırmak zorunda değilim.

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Bir kac yorum okuduktan sonra denemeyeyim dedim ama can sıkıntısı işte arkadaslarıda aldım cıktım sokaga birini yokla ikisini yokla derken kapagı acık denk getirdik bitane sabitledikden sonra iphone kisisel ersim noktasını wifi ve bluetoot acıp 13 haneli numarayı göndererek o bölgedeki elektrikleri kestigimize tanık olduk ve o an icimiz kıpır kıpr oldu bayaha heycanlandık nasıl oldu diye işin mantıgını bilmem dostum cok sagol güzel numara ama herzaman denenmeyi tavsiye etmem zifiri karanlık oluyor köy yerlerinde bazı yerlerde denenebilir ve diger arkadasımızın el feneri olayıda calısıyor daha önceden denemistik ama bu telefon olayı baska herkezi sok edebilirsiniz . T3sekküeler usta .
Ve deneden yada deneyipe beceremeyen arkadaslar böyle konularda bosuna post kasmasınlar .

Venqanze

Üye
11 Tem 2015
220
0
malatya
Bir kac yorum okuduktan sonra denemeyeyim dedim ama can sıkıntısı işte arkadaslarıda aldım cıktım sokaga birini yokla ikisini yokla derken kapagı acık denk getirdik bitane sabitledikden sonra iphone kisisel ersim noktasını wifi ve bluetoot acıp 13 haneli numarayı göndererek o bölgedeki elektrikleri kestigimize tanık olduk ve o an icimiz kıpır kıpr oldu bayaha heycanlandık nasıl oldu diye işin mantıgını bilmem dostum cok sagol güzel numara ama herzaman denenmeyi tavsiye etmem zifiri karanlık oluyor köy yerlerinde bazı yerlerde denenebilir ve diger arkadasımızın el feneri olayıda calısıyor daha önceden denemistik ama bu telefon olayı baska herkezi sok edebilirsiniz . T3sekküeler usta .
Ve deneden yada deneyipe beceremeyen arkadaslar böyle konularda bosuna post kasmasınlar .

Konumu Kanıtladığın için tesekkurler ustad :) Ne kadar inandırmaya calıssamda Milletimiz imkansız gözüyle baktıgından dolayı inandırmak zor oluyor. bu yorumun için sana tekrar tesekkur ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.