Kali Linux & Aircrack-ng ile WPA / WPA2 Wifi Şifre Kırma

ImMadara

Üye
20 Haz 2013
167
0
kocaeli
kanıt

KnO9Dl.png

beyler ayrıca 5 saniye sürmedi :)

Son düzenleme:

S4N4LB3L4

Yeni üye
25 Haz 2013
35
0
Selamun aleyküm beyler bu wpa şifre kırma olayı harici usb wifi antensiz laptobun wifi özelliğini kullanarak yapılabiliyormu teşekkürler..

beckhma1050

Yeni üye
10 Eki 2008
25
0
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Şifrenin kırılması için 10 ile 24 saat arası demişsin bu çok uzun bi süre.Ancak anladığım kadarıyla şifre tespiti için herhangi paket toplama kısmı falan yok yani doğrudan modem üzerinden brute force yapılıyor.Eğer böyleyse şifre deneme aşamasında modemin fişi çekilse ne olur ?
Bir de bu reaver sanırım sadece 8 haneli sayılardan oluşan listeyi deniyor.Herhangi harf varsa da kırılmıyor sanırım. Bu yüzden airodump ile paket toplayıp aircrack da kendi wordlistimizle denemek daha faydalı sanırım.Geç olsun güç olmasın :D
üslupta bir hata ettiysem affola :)

swattaem

Yeni üye
14 Nis 2013
14
0
arkadaşlar ben kendi masaüstümdeki adaptörle yaptığımda 5 saniyede kırıldı sebebi ise bir japon yada çin emin değilim sitesinde size pın ı veriyor zae normaldede kırarken uzun surduren sey pin i bulmasıdır ben direk pini japon sitesinden alıyorum sonrada reaver -i mon0 -c kanal numarası -b mac adresi -p pin adresi -vv yazıyorum ve 5 saniyede şifre elime geliyor fakat benim sorunum laptopta . ,laptopla yaptığımda laptobun wifisi işlemiyor sürücüsünden kaynaklı diye düşündüm fakat sürücüsünü bulamadım yardım edebilecek varsa bekliyorum.

temha35080

Üye
18 Eki 2009
129
0
wash -i mon0 --ignore fcs bu islemden sonra boyle bir hata aliyorum nedenini biliyomusunuz No command 'wash' found, did you mean: Command 'ash' from package 'ash' (universe) Command 'bash' from package 'bash' (main) Command 'dash' from package 'dash' (main) Command 'kash' from package 'kanif' (universe) Command 'wish' from package 'tk8.3' (universe) Command 'wish' from package 'tk8.4' (main) Command 'wish' from package 'tk8.5' (main) Command 'wish' from package 'tk' (main) Command 'nash' from package 'lrslib' (universe) Command 'sash' from package 'sash' (universe) wash: command not found

temha35080

Üye
18 Eki 2009
129
0
arkadaşlar ben kendi masaüstümdeki adaptörle yaptığımda 5 saniyede kırıldı sebebi ise bir japon yada çin emin değilim sitesinde size pın ı veriyor zae normaldede kırarken uzun surduren sey pin i bulmasıdır ben direk pini japon sitesinden alıyorum sonrada reaver -i mon0 -c kanal numarası -b mac adresi -p pin adresi -vv yazıyorum ve 5 saniyede şifre elime geliyor fakat benim sorunum laptopta . ,laptopla yaptığımda laptobun wifisi işlemiyor sürücüsünden kaynaklı diye düşündüm fakat sürücüsünü bulamadım yardım edebilecek varsa bekliyorum.

hayir onunla alakasi bu program sadece usb den takilan adaptorleri tanir dizustunun kendisinden oldugu icin gormez

turker93

Yeni üye
11 Eki 2009
10
0
30
Afyon
40 dk önce başladım 0.77 ye kadar anca ilerleyebildi :D Sonuç kesin olduğu için beklemesine değeceğini düşünüyorum :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Eski bir konu ama sormak istediğim bir soru var. Ben Backtrack'i Virtual PC'ye kurup yine şifreyi kırabilir miyim?

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Şifrenin kırılması için 10 ile 24 saat arası demişsin bu çok uzun bi süre.Ancak anladığım kadarıyla şifre tespiti için herhangi paket toplama kısmı falan yok yani doğrudan modem üzerinden brute force yapılıyor.Eğer böyleyse şifre deneme aşamasında modemin fişi çekilse ne olur ?
Bir de bu reaver sanırım sadece 8 haneli sayılardan oluşan listeyi deniyor.Herhangi harf varsa da kırılmıyor sanırım. Bu yüzden airodump ile paket toplayıp aircrack da kendi wordlistimizle denemek daha faydalı sanırım.Geç olsun güç olmasın :D
üslupta bir hata ettiysem affola :)
Sen Balast İsterse 100 haneli olsun sonuç alırsın Sayısal Kısmı önemli değil

inception01

Yeni üye
25 Nis 2014
1
0
Warnıng:detected ap rate limiting , waiting 60 seconds before re-checking hatası veriyor pc uyku moduna girdiği için mi acaba ne yapmam lazım arkadaslar.

zorgun

Yeni üye
3 Mar 2009
1
0
Selamun aleyküm kardeşim bende 32 bit işletim sistemi var 64 bit kurun demişsin..Sistemimi değiştirmem lazım..Yoksa benim sistemin üzerine kurulurmu Backtrack.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.