karşı tarafın kimle ne konuştuhunu görmek artık çok kolay

lord_blade

Yeni üye
6 May 2007
16
2
merhaba arkadaşlar programı kulanmak çok kolay ilk önce karşıya bir ileti yollucaksınız daha sonra başlat çalıştıra netsats yazıp karşı tarafın ip adresini alıcaksınız aldınız ip adresi programın ip yazan yerine yazın sonra star ta basıp karşı tarafın kimle ne konuştuhunu görüceksiniz bu program cafelerde çok işe yarıyor pütün masaların konuşmalarını görebilirsiniz ve tür masaların ip adreslerini kayt edebilirsiniz
((((( https://tik.lat/0oNsy )))))

deniz_kizi

Yeni üye
10 May 2007
7
0
HERŞY İYİ GÜSELDE KARŞI TARAFIN IP ADRESİNİ ALAMIYORUM.ÇALIŞTIRA netsats YAZDIĞIM ZAMAN netsats windows tarafından bulunamıyor DİYOR. NE YAPMAM LAZIM.LÜTFN YARDIM PLSS:)

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Ya Ne Ayak? Paylaşım Güzelde Bu İş Yerlerindeki Baglantılı Pclerde Oluyo.yoksa Öyle Bişi Olsa Benim İp Adresimi Verem Bana Baglanın İsterseniz 85.107.27.79 hadi baglanın benim pcye bakem nasıl olucakmı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.