karşı tarafın kimle ne konuştuhunu görmek artık çok kolay

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Paylaşmanin Asaletini Bencilligin çirkinligine Tercih Edmem :) Rica Ederim Gelebilir Her Genç Kizin Başina Yardim Ettim Sadece..

by_ghost

Yeni üye
22 May 2007
2
0
SAOL ARKADAŞIM.BU PROGRAMI DENEDİM.MUTLAKA HERKES DENEMELİ.BECERENLER İÇİN YAPMASI ÇOK KOLAY:d

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Ziya öyle Dikkat çekici Yazmişin Bakmadan Edemedim:d Düşürdün Bizide Ama Agdaki Pc Yi Needem Saygilar..

bazil

Yeni üye
25 Haz 2007
3
0
netstat komutu hemen kapanıyorsa... birde şöyle deneyin.-> başlat - çalıştır - cmd yazın sonrada netstat -n komutunu oraya yazarsanız kapanmaz ...

bazil

Yeni üye
25 Haz 2007
3
0
yaa arkadaşlar ben yapıorum ama bir türlü olmuyor ağda işe yarıyor ama karşı tarafın ip si alıp koydugunda bu çıkıyor
adszsw6.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.