Laptop mu masaüstü mü?

gkntkmk58

Üye
23 Nis 2016
123
0
Arkadaşlar yeni güzel bir bilgisayar almak istiyorum ama kararsız kaldığım konu laptop mu alıyım masaüstü mü yardımlarınızı bekliyorum.

wATAN28

Kıdemli Üye
22 Haz 2015
2,198
0
Eğer paran varsa leptop olarak msi yada monster al eğer toplayacaksanda masaüstü

Bu arada konu yeri yanlış yardım merkezine açacaktın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hacker Tamer

Yeni üye
23 Nis 2016
16
0
Oyun için alacaksan ve sadece evde gireceksen masaüstü alman daha uygun olacaktır, ancak ödevlerini yapacağın, araştırma yapacağın, webde gezineceğin bir bilgisayar istiyorsan laptop olması daha iyi olur bence.

18 Nis 2016
52
0
Paran çoksa msi yada monster laptop al az ise bilgisayar toplat ama internetten araştırarak toplat meselea 1500 tl bütçen var ise youtube yada internete 1500tl lik bilgisayar toplama rehberi falan yaz

Jas-Q

Yeni üye
30 Ara 2015
42
0
kullanım alanına göre değişir. Çok fazla yer değiştiriyor musun? Ne için kullanacaksın? Daha önce ne kullanıyordun?

Ben masaüstücüyüm.

Laptop mevcut ama pek açtığım söylenemez.

1461589901627_2003295320.jpg

gkntkmk58

Üye
23 Nis 2016
123
0
kullanım alanına göre değişir. Çok fazla yer değiştiriyor musun? Ne için kullanacaksın? Daha önce ne kullanıyordun?

Ben masaüstücüyüm.

Laptop mevcut ama pek açtığım söylenemez.

1461589901627_2003295320.jpg
ustam şöyle söyliyim laptop olması benim için daha iyi olur ama laptopta her programı kaldırmıcaksa masaüstü alırım şimdi almışken dikkatimi çeken bir program gördüğümde kurup kasmadan programla uğraşmak isterim

Jas-Q

Yeni üye
30 Ara 2015
42
0
ustam şöyle söyliyim laptop olması benim için daha iyi olur ama laptopta her programı kaldırmıcaksa masaüstü alırım şimdi almışken dikkatimi çeken bir program gördüğümde kurup kasmadan programla uğraşmak isterim

Kullanacağın programları tespit etmelisin. Değişken ve program denemeye meraklı isen oturmuş bir yapın yok ise o zaman güçlü özellikleri olan kaynak kullanımını en üst düşünerek gerekli donanıma sahip bir laptop seçmelisin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.