Laptop mu masaüstü mü?

gkntkmk58

Üye
23 Nis 2016
123
0
Arkadaşlar yeni güzel bir bilgisayar almak istiyorum ama kararsız kaldığım konu laptop mu alıyım masaüstü mü yardımlarınızı bekliyorum.

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
söyledim usta üst limitim 3500 tl

Ben senin yerinde olsam Casper bir makine alırım hem oyun hem film izlemek için güzel makineleri var araştırırsan çok daha iyisini bulabilirsin.

Laptop diyorum çünkü laptopla televizyondan film izlersin herhangi bir aile anını televizyona yansıtarak ailenle izlersin , bir yere kalmaya gidersin laptopu götürürsün ama masaüstünü götüremezsin yani bunun gibi bir çok sebep var.

Neden Casper? diye soracak olursan ben hep Casper aldım ve gayet memnunum gerek işletim gerekse Garanti bakımından çok iyiler diğer firmaları hiç kullanmadım onuda kullanan arkadaşlar belirtir.

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Bu daha çok bilgisayarı nasıl kullanacağınıza bağlı,eğer oyun için alacaksanız masaüstü bilgisayar almanız sizin için daha iyi.Ofis,eğitim işi kullanacaksanız laptop almanız daha mantıklı

gkntkmk58

Üye
23 Nis 2016
123
0
Ben senin yerinde olsam Casper bir makine alırım hem oyun hem film izlemek için güzel makineleri var araştırırsan çok daha iyisini bulabilirsin.

Laptop diyorum çünkü laptopla televizyondan film izlersin herhangi bir aile anını televizyona yansıtarak ailenle izlersin , bir yere kalmaya gidersin laptopu götürürsün ama masaüstünü götüremezsin yani bunun gibi bir çok sebep var.

Neden Casper? diye soracak olursan ben hep Casper aldım ve gayet memnunum gerek işletim gerekse Garanti bakımından çok iyiler diğer firmaları hiç kullanmadım onuda kullanan arkadaşlar belirtir.
Casper ' dan memnun kalan biriyle karşılaşmak güzel peki Casperin bu 3500 tl civarlarında önerebiliceğin bir laptopu varmı?

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.