Merhaba Turkhackteam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esdades

Yeni üye
5 Şub 2019
15
0
Herkese iyi geceler arkadaşlar foruma yeni katıldım python ve web ile uğraşıyorum elimden geldiğince kendimi burada geliştirmeyi düşünüyorum.

Thadar

Yeni üye
3 Şub 2019
17
0
Hayırlı geceler kardeşim. Öncellikle hoş geldin. Forum kurallarına bakmayı unutma. Python ile uğraşıyorsan bu videoya bir göz at. Video biraz uzun ama eminim ki işine yarayacak. İyi forumlar!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tvvEqvyh_Vw[/ame]

whoishe

Yeni üye
1 Ocak 2019
28
0
Hoşgeldin kardeşim , forum kurallarını okumayı unutma pythonın ek kütüphanelerini öğrenebilirsin tavsiyem tkinter veya django tam senlik olabilir ☺ iyi forumlar

Son düzenleme:

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
İyi Forumlar...

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Aramıza hoş geldiniz!
Forum kurallarını ve misyonu okumayı unutmayınız!
Kalıcı olman dileğiyle...
İyi Forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.