Okulum Problemli GEÇIYOR[ DEV ]

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
Okulumda tekil olarak başarım çok Fazla hatta sınıfımda en başarılı TEOG Olsun ortalama olsun
En İyi benim ama
Çoğu kızlar erkeklerle arası iyi hepsi birbiri ile flörtleşiyor benimde piskolojim bozulmaya başladı.
Okul değiştirmeli miyim ?

xXproX

Katılımcı Üye
16 May 2016
483
0
Bak sana çok güzel bir tavsiye vericem pek fazla kişiyle konuşma kendi kafa dengin bir iki kişi bul sadece onlarla konuş dersleri takip et gizemli çocuk rolüne bürün notlarını yüksek tut ben bunları yaptım herkes beni konuşmaya başladı bir anda herkesin göz bebeği oldum :)

Ayhan1201

Üye
15 Mar 2017
86
0
bende senin gibiyim ama daha zayifim asosyal kava edemeyen korkak maskenin arkasina gizlenen ama dersde basariliyim bu iyi bir sey okuldaki cocuklar aslinda beni seviyorlar hayranlarda onlar bilgisayrda anca fb icin giriyorlar ben kandirma sanati yani sm c,python ogrenmek icin ama bi kiz arkadasim yok :( asosyal olani kim severki?

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
ama başarılı olduğu sürece problem yok ilerde onlar işsiz güçsüzken sen büyük maaşlar iyi bir hayat kalitesi sunarken . onlar kaybedicek :)

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Neden kendinden düşük bir okula gitme gereği duydun orda popüler olurum diye mi düşündün notlarından dolayı onu anlamadım :D Benim puanım 473'dü teogla girdiğimde 2-3 yıl önce zar zor girdim okula puanım yetmiyodu

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Senin ego biraz tavan yapmış neyse konuya gelirsek

PO5NXN.jpg

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
Emre160703 :D hayatımda gördüğüm en basit matematik sorularında hoca 1 gün anlattı aynı soruların anlattığının %5 kadar basitini sordu 1. sınıf çocuğu yapıcak kadar 4 kişi sadece ful yaptı :D parmak kaldıran yok şaka gibi abi :D

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Gülmene gerek yok bu senin başarına etki eder tüm soru tiplerini görüp çözemessen üniversite sınavında başarısız olursun ;) En azından bu bence böyle eniştem öğretmen bende daha lise sınavına girmedim ama bana böyle demişti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.