Özel DDOS Attack Programı.. // _EroS_ // THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALONE00001

Yeni üye
24 Eyl 2007
5
0
program gerçekten inanılmaz etkili. tek pc 1 mbit upload ile litespeed siz bir sunucuyu kapatmayı başardı. yalnız anlamadığım bir nokta var programa siteyi eklerken booster kısmında 4 seçenek var bu saldırı modları hakkında bilgisi olan varmı ? ne olduğun anlayamadım

RobinLee

Üye
19 Şub 2012
56
0
program gerçekten inanılmaz etkili. tek pc 1 mbit upload ile litespeed siz bir sunucuyu kapatmayı başardı. yalnız anlamadığım bir nokta var programa siteyi eklerken booster kısmında 4 seçenek var bu saldırı modları hakkında bilgisi olan varmı ? ne olduğun anlayamadım

Aynen Bende Anlamadım Seçenekleri Birisi Anlatırsa İyi Olur.

betado43

Yeni üye
1 May 2012
2
0
Teşekkürler

Saol kardeş yanlız bişi sorcam biz bunu saldırıya ayarlayıp bırakcazmı o saldırcak mesela yhani deyilmi ?

algossb

Yeni üye
1 May 2012
44
0
Antalya
Ben bu programın ne işe yaradığını anlayamadım ? Programı indirdim '' + '' butonuna tıkladım. Yukarıya https://tik.lat/qHucs ... yazdım ve gücü HİGHT yapıp Add tıkladım. Threads : 5 olacak şekile getirdim ve Fire Teh! Lazer tıkladım. Output değerleri çok seri bir şekilde artmaya başladı ancak hedef sitede hiç bir değişiklik olmadı. Ne olması gerekiyordu ?

Bir yerde hata mı yaptım ?

b3mb4m

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
589
0
Stockholm
ADD yazdıktan sonra Url yazdım '' Booster (leave blank unless u know what) hemen altında 4 seçenek var onlardan hangisini seçeçegiz ve sitenin çoktügünü nasıl anlıycaz?:confused:

Son düzenleme:

AkrOEnoS

Katılımcı Üye
3 May 2012
346
0
Reis EsEt sildi bunun bir parçasını:drunk

Kod:
[COLOR=darkorange]C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe Win32/HackTool.Agent.C tehlike olabilecek uygulamalar silindi - karantinaya alındı Uygulamanın oluşturduğu yeni dosyada bir olay oluştu: C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe.[/COLOR]
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = CMT sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = user-agent-test.hoic sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = visa_stress.hoic sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\4add.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\6266.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\666.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\6666.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\add.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\add2.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\add3.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\button - Copy.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\button.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\button3.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\button4.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\button5y.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\lazer.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\remo4ve.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\remove.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\removeqw.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\scripts.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\turbo.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons\turbo2.png sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons.rar sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = buttons2\buttons.rar = RAR Durum normal (iç tarama gerçekleştirilmedi) 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = DutchFreedom.hoic sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = GenericBoost.hoic sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = hoic.rdp.rbp sağlam 
C:\Users\KARAHAN\Downloads\kTeam.NeT_EroS_DDOSATTACKPROGRAMI_ZELv1\TurkHackTeam.NeT _EroS_ DDOS ATTACK PROGRAMI ÖZEL v1\TurkHackTeam.NeT Güçlü DDOS Saldırısı.exe = RAR = hoic2.1.exe Win32/HackTool.Agent.C tehlike olabilecek uygulamalar silinen nesnenin parçasıydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.