özgüven eksikliği var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gency378

Üye
14 Ağu 2012
180
0
Günaydınlar beyler,

Çok acil bir sorunum var ve bunu ilk defa sizlerle paylaşıyorum. Lütfen düzgün yorumlar ve tavsiyelerde bulunun.

Öncelikle sürekli birileri tarafından izleniyormuşum gibi oluyorum, acayip özgüven eksikliği var. Biryere dışarıya arkadaşlarla çıksam sanki biri beni televizyondan izliyor gibi oluyorum yürüyüş şeklimi falan değiştirmeye başlıyorum şizofrenmiyim neyim anasını satayım :D

Kızlarla konuşmayı utanmayı hiç söylemiyorum zaten o çok var bende. Beyler böyle yaşayarak çok şey kaybedeceğimi biliyorum.

Ciddi tavsiyelerde bulunursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
30 Tem 2016
147
0
Her öyle olduğunda "İzlerse izlesin" diyip hatta git el salla. Kendine güvenmen gerek. Kendinde beğenmediğin özellikleri düşün, ve onları unut. Kısaca sev kendini. Sonra özgüven de geliyor.

Ha kızlarla konuşurken de tavsiye,
Konuşamazsam ne olcak *** diye düşün konuşurken.

gency378

Üye
14 Ağu 2012
180
0
Her öyle olduğunda "İzlerse izlesin" diyip hatta git el salla. Kendine güvenmen gerek. Kendinde beğenmediğin özellikleri düşün, ve onları unut. Kısaca sev kendini. Sonra özgüven de geliyor.

Ha kızlarla konuşurken de tavsiye,
Konuşamazsam ne olcak *** diye düşün konuşurken.

Hocam ne güzel söyledin öyle ya :D ama yapamıyorum işte cidden kendime güvenim yok resmen büyüyünce geçer diye düşünüyorum ama olmuyor bayadır var bu. Birde telefonla konuşurken heyecanlanıyorum

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
kardşeim bendede kısmen aynısı var ancak bu şizofrenlik değil bunun testleri var ben şizofrenim ama onu direkt öyle işte bu oldu böyleyim işte şu oldu böyleyim diyerek karar veremezsin özelden gel konuşak

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Truman show diye bi film var senin hayatını anlatıyor ;)

Şaka bi yana da yaşını belirtmemişsin ama ben yaşınla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Çünkü ergenliğe girerken sadece fiziksel olarak değil psikolojik değişikliklerde oluyor. Çekinmeden yürü , yap istediğini. Sokaktaki kişileri bidaha nerde göreceksin ki sanki.

R3BELLIOUS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
273
0
Uzay
Bu sıkıntı birçok kişide mevcut.
Tabi hal böyle olunca şuan buraya yazdıklarımızla gaza gelirsin ama bir faydası olmaz.
Şimdi haplar var bir süre kullan yeter ama şimdi isim vermek istemiyorum.
Umarım anlarsın :)

gency378

Üye
14 Ağu 2012
180
0
Truman show diye bi film var senin hayatını anlatıyor ;)

Şaka bi yana da yaşını belirtmemişsin ama ben yaşınla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Çünkü ergenliğe girerken sadece fiziksel olarak değil psikolojik değişikliklerde oluyor. Çekinmeden yürü , yap istediğini. Sokaktaki kişileri bidaha nerde göreceksin ki sanki.

Hocam öyle demekle olmuyorki işte. Cidden benim için çok zor bir iş. Yaş 17 bu arada

tolga1960

Üye
25 Ocak 2016
51
0
aynısı bende var özgüven eksıklıgı bendekı dusuncede bu bı kızla konusmadan önce kafamdan dıyorum kı Türkiyede 70 mılyon var 35 mılyonu erkek olsa bu kız bana niye baksınki deyip gidiyorum özgüven 0 utangaclık var karsı taraf ya dalga geçerse kafası sokaga cıkamıyorum sosyal hayat 0 bakkala cıkıyorum ondada aksam hava kararınca cıkıyorum gunduz hep evdeyım evımız denıze 10 dk mesafede 5 senedır denıze gıtmıyorum sen düşün kardeş tedavisi ölünce geçer hepsi

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Hocam öyle demekle olmuyorki işte. Cidden benim için çok zor bir iş. Yaş 17 bu arada

İnan bana çoğu insan aynı şeyleri yaşıyor veya hayatının bi alanında yaşamıştır.
Bunun üzerine gitmeni öneririm... Bende benzer durumlar yaşıyordum, o yaşlarda amator bi tiyatro grubuna girdim. Sahneye çıktıktan sonra aslında insanları pek takmamam gerektiğini öğrendim.
Herkes kusursuz değildir kısaca. Senin sokakta utandığın kişilerde aynı şeyleri yaşamış kişilerdir bunu unutma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.