Python dili

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Öncelikle merhaba astlarım ve üstlerim.Python dili ile neler yapabilirim şuan öğreniyorum orta düzeydeyim malware virüs vb şeyler yapabilirmiyim? Hem de python bittikten sonra hangi dile baslamaliyim ?

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Sonrası zaten sizin kendi fikir ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenir akışına bırakın,bitsin python arkası mutlaka ister istemez gelicektir...

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Öncelikle merhaba astlarım ve üstlerim.Python dili ile neler yapabilirim şuan öğreniyorum orta düzeydeyim malware virüs vb şeyler yapabilirmiyim? Hem de python bittikten sonra hangi dile baslamaliyim ?

O zaman çok iyi pythondan sonra hangi dili önerirsiniz üsteğmenim ?

Neye göre orta düzeysin ? Neye göre bitireceksin dili ? Bir dilde bir teknolojide tamamen uzmanlaşmak 5-10 yıl alır nerden baksan sen kaç yıldır python üzerine çalışmalar yapıyorsun ?

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
O senin ne kadar anladığına,hayal gücüne ve bildiğine bağlı kardeşim,Yapabileceklerinin bir sınırı yok

En basitinden admin panel tarayıcı yapabilirsin.Ben senin yerinde olsam pythondan hemen sonra bir dile geçmem kendimi python konusunda geliştiririm.Mesela Aşağıdaki exploit yazabilecek kadar kendini geliştirmelisin

https://www.exploit-db.com/exploits/39224/

Veya Gui uygulamalarına geçiş yapabilirsin

ygm95

Yeni üye
21 Kas 2015
19
0
hint-avrupa
python c# java gibi oyuncak diller ile hiçbir şey yapılamaz aksini iddia eden yalan söyler,c# java gibi dillerin kütüphaneleri c/c++ yazılan kodları kullanır.programcıyım diyen adam assembly c c++ başka şansı yok.

Bonfire

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
692
0
İstanbul
python c# java gibi oyuncak diller ile hiçbir şey yapılamaz aksini iddia eden yalan söyler,c# java gibi dillerin kütüphaneleri c/c++ yazılan kodları kullanır.programcıyım diyen adam assembly c c++ başka şansı yok.

eminmisin ? ben nasıl istediğim forumda kişinin ip sini alabiliyorum ? python la mı oluyar zannediyorsun. bütün siteler java üzerine kurulu java bilmezsen hiç birşey yapmazsın

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere

Bir çok programlama dilinin kütüphanesinin C/C++ yazılması Java ve C#'a oyuncak demek için hakarettir.

Assembly demişsinde,Kolay bir dil sanıyorsun heralde sen assembly'i ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.