Python dili

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Öncelikle merhaba astlarım ve üstlerim.Python dili ile neler yapabilirim şuan öğreniyorum orta düzeydeyim malware virüs vb şeyler yapabilirmiyim? Hem de python bittikten sonra hangi dile baslamaliyim ?

Bonfire

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
692
0
İstanbul
95 yılında çıkan bir dil JAVA, senin yaşından büyüktür muhtemelen... Dün ki çocuk diyorsun... Zor tutuyorum kendimi haykırıcam şu senin yorumlarına random gülücem buraya...

Her dilin kendine has amacı vardır. C ile donanıma hükmedersin, Java ile bir çok alanda harikalar ortaya koyarsın, C# ile windowsu uçurursun, python ile linux sistem adminliği kadar bir çok işi başarırsın vs vs... Hepsi bir çok farklı amaca hizmet eder...

Madem o kadar mükemmel c/c++ biliyorsun, hadi bize c/cpp ile bir driver yazsana ? Şey olsun bak benim mousepad linunxta bazı işlemleri gerçekleştirmiyor, kernele giden interruptlardan bazı sinyalleri dinleyip bir driver yaz bana da kullanayım.. Lütfen..

yemin ediyorum aklımdakileri söyledin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.