ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

wato19

Yeni üye
30 Eki 2009
5
0
ben buunu kendi pcmde açtım şifre istiyor belgeler için şifreyi ne koydu bu şimdi :D:D

hharekat

Yeni üye
13 Ocak 2010
50
0
arkadaşlar konulara yeniyim ama keyloger karşıda virüs olarak bulunuyor bu exe dosyasını yanı karşının açacağı dosyayı vürüs olarak tanımayan bir proğram veya yöntem varmı acil lazım

bu sayfadaki keylogeri denedim oda olmadı karşı vürüs olarak tanıyor

hharekat

Yeni üye
13 Ocak 2010
50
0
birde olumsuzluna rağmen karşı bilgisayarda vürüğs proğramını kaldırıp denedim oldu ama öyle msn şifresi felan yazmıyor sadece nerelere girdiğini yazıyor eksik birşeymi yaptım aydınlatılırsdam sevinirim tabi en önemlisi virüs tanımaması lazım yoksa karşı açmaz zaten proğram otomatik exe dosyası siliniyor anlamıda kalmıyor

serkan4424

Yeni üye
10 Tem 2012
3
0
Ya Kardeş İyi Güzelde Bu Gmaile Klawye Bilgileri Gelmiyo Yani Yazdıkları Gelmiyo Neden Acaba Nereye Griyo Biliyom Ama Ne Yazdığını Göremiyom Gelmiyo

xkeanex

Yeni üye
1 Tem 2009
10
0
gmail ve hotmail olmak üzere 2 kez denedim ilk başlarda mail geliyordu fakat sonra kesildi gelmemeye başladı spam mai olarak algılanmış olabileceğini düşünüyorum eğer öyleyse bu konuyu nasıl aşabiliriz sürekli logların gelmesi için bilen üstadlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim

02mia02

Uzman üye
23 Ağu 2010
1,781
0
Adıyaman
gmail ve hotmail olmak üzere 2 kez denedim ilk başlarda mail geliyordu fakat sonra kesildi gelmemeye başladı spam mai olarak algılanmış olabileceğini düşünüyorum eğer öyleyse bu konuyu nasıl aşabiliriz sürekli logların gelmesi için bilen üstadlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim

belki serveri yedirdiğin kişi fark edip silmiştir veya olmuştur birşeyler :D

hharekat

Yeni üye
13 Ocak 2010
50
0
soruma kimse cevap vermedi keyloger çalışıyor evet iki bilgisayar var elimde lakin ikibüyük sorun var birincisi virüs olarak tanıyor ikincisi şifreleri yazmıyor sadece mail adresi yazıyor öyle klavye felan kullanılmamıştır demeyin sonuç olarak bu bir işe yaramadı benim tek sorunum virüs olarak tanınmayan exe dosyası temiz geçen keyloger varmı baa yardımcı olursanız çok sevinirim mailim şuanki nickim hot uzantılı eklerseniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.