Rüyalarınız, Karabasan Gördüm, Ufo Gördüm vs,Başınıza Gelen İlginç Olaylar BURAYA

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Arkadaşlar bu tür anılarınızı bu başlık altına yazarsanız Hem gereksiz kirlilikten korunmuş oluruz. Hemde hepsinin bir yerde olması kolaylık sağlar...

Son düzenleme:

ByUniqueinN

Katılımcı Üye
12 Eki 2011
449
0
İstanbul
Rüyamda Ayna'ya Baktığımda Bir Yaratık Gördüm Karabasan'mı Bilmem Ama :)
Birde Geceleri Uyurken Yanımda Sanki Birisi Nefes Alıyor Sesi Duyabiliyorum :(
Yanımda Abim Yatıyor Ama Aramızda 3m felan var nefes sesi yanıma kadar gelemez diye düşünüyorum :)
Ama Neyse Küfür Ediyorum Sonra Yatıyorum :)

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Rüyamda Ayna'ya Baktığımda Bir Yaratık Gördüm Karabasan'mı Bilmem Ama :)
Birde Geceleri Uyurken Yanımda Sanki Birisi Nefes Alıyor Sesi Duyabiliyorum :(
Yanımda Abim Yatıyor Ama Aramızda 3m felan var nefes sesi yanıma kadar gelemez diye düşünüyorum :)
Ama Neyse Küfür Ediyorum Sonra Yatıyorum :)

Dua edipte yatmayı dene :)

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Sen dua et tüm kalbinle bide bazı dualar var ya hani özel manaları falan olan bu tür işlerden korunmak için :)

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
ben bunlardan kortuğum için hep dua ediyom bizim camii imamından daha fazla sevap var bnm :)

gordennn

Yeni üye
19 Eyl 2009
47
0
İzmir
evdeydim cenabet yatmıştım bişey tokat attı (osmanlı tokadı az kalır) ama nasıl desem hayatımda öle bi tokat yemedim harbiden acayip çok pis sert bi tokattı. o tokattan sonra tırsarak kaldırdım kafayı baktım sağ sola tavana baktım ama odada benden başka kimse yoktu. o tokattan sonra cenabet olarak yatmadım yatmamda küçüktüm zaten ozamanlar :) o yakan çokpis can acıtan tokat atılmış gibi bi hisle uyandıktan sonra ilk dediğimse noluyolan kim vurdu bana olmuştu yalan felan hikaye felan veya uydurmaca değildir bizzat kendim yaşadım

Son düzenleme:

Hackerboy09

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
699
0
Turkhackteam.net
Küçükken rüyalarım
Çığllık'tan çok korkardım
Ve rüyamda sürekli sonsuz beyaz bir alanda oluyordum. Annem çok uzakta çığlık ise bana doğru geliyor bağırıyorum ama sesimi duyuramıyordum.
Başka bir rüyam:
Abim arkadaşıyla dışarı çıkıyor pencereden dışarı bakıyorum ve apartmandan apartmana zıplayarak gidiyorlar şaşırmadım tam televizyon açacam şeytan görüyorum ve rüyamda ölüyorum. sonra kalktım zaten
Başka bir rüyam
Evde kimse yok
evde 500 tane canavar var kaçamıyorum birde çok korkuyordum

Bu rüyalardan okadar çok korkuyordum ki anlatamam

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul
Alınmayın fakat bilimsel bir araştırmaya göre ne kadar çok rüya görüyorsaniz o kadar zekimissiniz :)

emrah1964

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
298
0
İstanbul
Assında Herğün Dışarı Uyanmadan Önce Rüya Görüyosunuz Bu Rüya O gün Yapıcağınız Bütünşeyleri Rüyanızda Gösteriyor Belki Olmuştur Arkadaşlarınzla Takılıyosunzdur Veya Sınıfta Ders İşliyosunuzdur Birden Ben Bu Anı Nezaman Yaşadım Allah allah Sanki Bu Hareketi Daha Önce Yaptım Gibi Birşey Olur Ama Siz Bunun Rüyanızda Olduğunu Bilemessizn Ogün Ne Yapıcaksanız Önce Rüyanızda Gerçekleşir Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Belki İçinizde Bilen Arkadaşlar Vardır İyi Rüyalar

mcniqotin

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
449
0
ben çocukken bulutun arasında siyah byaz bşydi kyafeti vardı takım elbiseliydi sanki öyle bi varlık görmüşştüm bana baktı çok tırtmıştım neyse hiçte çözememiştim o olayı ne olblr? hyalmidir inş hayaldir:D

satukbugra46

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
377
0
Elbistan
1. Küçüktüm 10 yaşlarında dabbe filmini izlemiştim izledikten sonra dabbe hakkında biraz araştırma yapıyım dedim ve nereden okuduğumu hatırlamıyorum ama dabbenin iyi kişilere iyi kötü kişilere kötü göründüğünü okudum :) ve ertesi gece rüyamda bir sandalyeye oturmuş bir zenci adam :) :) takım elbiseli ben dabbeyim diyordu :'( :D
2. Bu sene okulların olduğu sene anadolu öğretmen lisesinin urdundaydım bir gece yatağın içinde simit yedim (hiç adetim değil ama ) ardından uyudum gece saat 2-3 gibi uyandım nefes alamadım birşeyler sayıkladım ama sayıkladığımı söyleyemem :) ertesi gün araştıma yaptım ekmek kırıntısıyla karabasanın alakası varmış :( ...

onur7789

Üye
15 Eki 2011
53
0
Bir Rüyam
evde kimse yok
Siyah bir cisim Beni kucaklıyor kaçırıyordu dokunduğunuda hissediyordum ha
çok korkuyodum ama artık hergün dua okuyup yatıyorum arkadaşın dediği gibi cami imamından fazla sevabım var bnm.
:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.