Rüyalarınız, Karabasan Gördüm, Ufo Gördüm vs,Başınıza Gelen İlginç Olaylar BURAYA

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
bir gecede ne kadar rüya gördüğümü anlatsam insanmazsınız, genelde kabus görürüm ama ben alıştım artık uzun rüyalar çok hoşuma gidiyor film gibi :). En sevdiğim rüyalar kuş gibi uçtuğum rüyalar sık sık görürüm rüyamda kuş gibi uçuyorum, ama sonları her zaman iyi bitmiyor :)

ayrıca rüyalarımda o gün beni etkileyen bir olay, veya etkilendiğim bir filmin teması olabiliyor.

myRANN

Katılımcı Üye
3 Ocak 2012
286
0
Turkey
Evet arkadaşlar bu rüya konuları karışık geliyor insana ama benim rüyalarım 5 yaşımdan beri lucid ve hayal dünyam çok geniş ve her 2 gün içerisinde mutlaka bir rüya görüyorum . Mesela lucidde rüyadayım anlıyorum rüyada olduğumu ve rüyadan rüyaya atlıyorum :)

xoxxax

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
546
0
İstanbul
biz eski evden taşınmıştık(eski ev çok berbattı- nevriye adında ev sahibimiz vardı) neyse yeni evde ilk akşam yattım rüyamda eski evin olduğu sokaktaydım(gecekondu mahallesiydi eski evin yeri) pencereden eski ev sahibini gördüm her yer karanlıktı ev sahibi çok kötü bir canavar şeklindeydi :D
sonra kaçtım ben o sokaktan (karanlık olmasına rağmen sokak lambaları yoktu) kaç sokak boyunca kaçtığımı hatırlamıyorum her sokakta canavar tipli ergenler vardı :) (hepsinide tanıyordum :D ) korkmama rağmen bir ışık bulma umutuyla kaçmaya devam ediyordum sonra caminin önüne geldim saatime baktım tamda sabah namazı vaktiydi birden ezan okundu heryer aydınlanmaya başladı bende girip namaz kıldım eski evime dönerken(rüyamda) canavarlar insanlara dönüşmüştü sonra kalktım kalktığımda tamda sabah namazı vaktiydi.

uydurma değildir.

SeRiaLcoPs

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
409
0
Ankara
Ya BEN BİR GÜN EVDE TEK DİM . BAYA BİR UYANIK KALDIM 1:30 civarlarında uyudum . Herşey gayet normal rüyam da evde aynen o filmi izledim ve yattım bunları gerçekten gördüm ve tam o anda bir şeyler oldu tam hatırlamıyorum ama cin gibi bişeydi galiba içime girdi demiyemde bayağı bır etki yaptı bana ben sonra altıma yapıcak gıbı oldum . dua ettim ve yattım . Ve kucukken oldugu gıbı geceleyın tuvalete cıkmaya korkuyorum arkadan biri kovalıyor veya oldurcekmıs gibiiii i iii :RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying:​

Moderatör tarafında düzenlendi:

SeRiaLcoPs

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
409
0
Ankara
BU ruya kesınlıkle gerçektir . fakat karabasan vs . vs ıle ılgılı deıldır ...

Biz 7 sene aynı apt da oturduk ve benm okulumdan dolayı sokak değiştirdik . Ve ilk 5 gün baya ğı bir yabancı gibi kalmıstım yenı evımıze boyle oturdugumuz yer tam cınayet ıslenecek bır yer yokus ve 2tane garaj var ve kapıları açık sip siyah bazen oralarda dammmm dammm diye sesler falan fılan cıkıyor neyse ruyamda yeyni tasındıgımız evden cıkıyordum arkadaslarla bulusmak ıcın . garaj ın ıcınde bem beyaz bırı vardı bu bir insandı bunu bılıyordum . bana gel gel bana gel dıye sesler cıkartmaya basladı bende ne alaka ıse gıttım ( normal hayatta olsa k.b ama ya bi siktr git işine der dalgaya falan vururdum ) fakat yanına gıttım adam orda bana saldırdı kasap bıcagı ıle boynumu kesecekken uyandım . anlamadıgım bı sebepten dolayı ruyalarımda tam olurken uyanıyorum neden oyle oluyor bende anlamıyorum ya :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Angel Lesi

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
453
0
BU ruya kesınlıkle gerçektir . fakat karabasan vs . vs ıle ılgılı deıldır ...

Biz 7 sene aynı apt da oturduk ve benm okulumdan dolayı sokak değiştirdik . Ve ilk 5 gün baya ğı bir yabancı gibi kalmıstım yenı evımıze boyle oturdugumuz yer tam cınayet ıslenecek bır yer yokus ve 2tane garaj var ve kapıları açık sip siyah bazen oralarda dammmm dammm diye sesler falan fılan cıkıyor neyse ruyamda yeyni tasındıgımız evden cıkıyordum arkadaslarla bulusmak ıcın . garaj ın ıcınde bem beyaz bırı vardı bu bir insandı bunu bılıyordum . bana gel gel bana gel dıye sesler cıkartmaya basladı bende ne alaka ıse gıttım ( normal hayatta olsa k.b ama ya bi siktr git işine der dalgaya falan vururdum ) fakat yanına gıttım adam orda bana saldırdı kasap bıcagı ıle boynumu kesecekken uyandım . anlamadıgım bı sebepten dolayı ruyalarımda tam olurken uyanıyorum neden oyle oluyor bende anlamıyorum ya :D

bilinç altın yerine geliyor

MuhammedMustafaK

Yeni üye
12 Eki 2012
30
0
aynaya bakıp şeytanı görmüşsün :D

Bende küçük kuzenimle yatıyordum (bundan 5sene önce) evde kimse yoktu bende o uyusun diye yatağına ***ürdüm ve uyutmaya çalışıyordum birden uyuya kaldı 5 10 dk sonra çok terledi ve ağlama korku gibi şeyler yapmaya başladı sarıldım ağlama vs derken uyuya kaldım .yatağın Tam önünde duvarın tamamını kaplayan bi ayna vardı hep bakmaktan korkardım o gece o aynaya baktım ve sonra uyuya kaldım . Rüyamda bi kadın vardı yüzü yılanlı ydı ve. Eşşek at karışımı hayvanlara emir veriyordu ve bizde kuzenimle aynı rüyadaydık. AlışVeriş merkezinde o şeylerleydik bir den kaçmaya başladıl bizi yakaladılar tam öldürüceklerken kuzenim bağırmaya başladı o anda uyandım gerçekten de bağırıyordu sonra o aynayı kırdık attık bidaha olmadı ...

10 Eyl 2012
92
0
1-Küçüklüğümde yaşadığım bir olaydır hiç unutmam : Ben çok küçükken ( yani GERÇEKTEN küçükken ) rüyamda banyoya gittim (emekleyerek) ve bir hayalet bana ''Boo'' dedi bende ona ''Boo'' dedim hani aslında korkmam lazım ama küçüğüm korkmuyorum nedense işte ben bu beyaz cisimle ''Böö'' diye birbirimize söyleyip birbirimizi korkutmaya çalışıyorduk aslında şimdi olsa biraz tırsarım ama küçükken çok normal gelmişti :) yani küçükken rüyamda hayaleti korkumaya çalışıyordum :D

2-Bir arkadaş geçenlerde anlattı : Evde yalnız kalınca 31 çekiyomuş daha sonrada (cünup bir şekilde) önünden geçen 'siyah cisimler' görüyormuş biraz tuhaf :RpS_confused:

3- Birinci olayı yazarken televizyon açıktı televizyon birden kapandı. Hafif tırstım :D

Son düzenleme:

nazeliva

Üye
2 Kas 2012
220
0
İstanbul
Ben bir gün uyurken felç gibi tutuldum.kıpırdayamıyorum,konuşsam imdat diye seslensem o da olmuyor dudaklarımı bile kıpırdatamıyorum.Derken biri beni hamur gibi yoğurup sallıyor =)
Hatta yatarken rüyada kıpırdayamadığımı görüyorum Elimi oynatmaya çalışıyorum oynatamıyor.İçimi bir korku basıyor.Derken 8-9 saniye sonra kabus görmüş gibi uyanıyorm =)

Bir günde bilincim kapalı bir vaziyette yatakta yatarken kapıya aval aval bakıyorum.Kapıda yeşilimsi biri var birşeyler söylüyor.Zaten bilincim kapalıyken daha doğrusu düşünmek, görmek, duymak gibi fonksiyonlarım yokken derken bilincim yerine geliyor kapıdaki cini 3 saniyeliğine görüyorum.Kafamı sağa sola sallamamla annemin odaya gelmesi bir oldu cin kayboldu.Böyle konulardan aileme bile bahsedemiyorum..

Son düzenleme:

Sizsiz1

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,025
0
Win32
bir gün sabah ezanına kalkam dedim ama beni korkuturdu azda olsa tam o sıra rüyamı gördüm yoksa gerçekmi bilemiyom birisi geldi nasılsın dedi gitti bide gülümsedi bende kalkıp kıldım sonra yattım bida ses duydum çığlık gibi gömdüm kafayı hemen yatağa sanki yokmuşum gibi :D :D :D

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Ben genellikle rüyalarımda james bond um bazen jackıe jahn brucelli
rüyaları tam hatılamıyorum ama kavga ediyorum adamlarla yattığım yerdede o taklitler yapıyorum nerden biliyorsun diye sorarsan o hareketleri duvar kenarında yattığım için çok vurdum kafamı dizimi bacağımı öle vurdum ki vuduğumda aniden kalkıyorum hertarafaım sızlıyor aciyor bir defasında kanamıstı :mad:

Plonope

Yeni üye
16 Ara 2012
43
0
arkadaslar ben bır erkegm oncelıkle.. Ruyamda yolda bana 6 7 tane erkek tecavuz edıyolarda erkek oldugum halde.. Bu ruyadan sonra kendımı cok deyısık hıssedıyom cok etkılendm .s .s

gslimami

Uzman üye
13 Mar 2010
1,193
0
İstanbul
SelamınAleyküm
Arkadaşlar her gece çok geç yatarım.Okulum oldugu zaman bile.Geçeenlerde uyudum gözlerimi açtım uykumda ama ayagı falan kalkamıyorum.Neyse açtım gözlerimi anne falan demek istiyorum diyemiyorum.En sonunda yanıma bir şey geldi ve bana arapça bi şeyler fısıldamaya başladı.O konuşmaya başlayınca ben çarpılıyormuş gibi zıplamaya başladım.vee nihayet uyandım.Arkadaşlar en ilginç olan şey ne zaman saat 5 ile 8 arasında uyusam başıma böyle şeyler geliyor.

UYDURMA DEĞİLDİR...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.