Rüyalarınız, Karabasan Gördüm, Ufo Gördüm vs,Başınıza Gelen İlginç Olaylar BURAYA

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Beyler arkadaşlara gitmiştik üç harfi çağırdık hani kibritle çağırılıyo ya eğlencesine biz evdeki herşey kapalı bir halde uykuya dalmışız saat 3,4 gece bir çığlık sesiyle uyandık bütün lambalar yanıyo bütün herşey çalışmış tv kendi kendine kanal değiltiriyo dua okuyarak attık kendimizi dışarı bizim cami imamının evi caminin içinde gittik hemen imama söyledik bir namaz kıldık..tövbe ettik sonra sabah namazınıda kılıp eve döndük aynı olaya benzer bide cenabet yattım o zaman oldu..

24 Haz 2012
89
0
Ya ArkadasLar Sizin Basınıza Geldimi BiLmem Ama Bn Yatınca Bi Düşüyormus Gibi Bi Hisse Kapılıyom Acaba Neden ???

Raty

Yeni üye
10 Kas 2011
13
0
Ankara
Assında Herğün Dışarı Uyanmadan Önce Rüya Görüyosunuz Bu Rüya O gün Yapıcağınız Bütünşeyleri Rüyanızda Gösteriyor Belki Olmuştur Arkadaşlarınzla Takılıyosunzdur Veya Sınıfta Ders İşliyosunuzdur Birden Ben Bu Anı Nezaman Yaşadım Allah allah Sanki Bu Hareketi Daha Önce Yaptım Gibi Birşey Olur Ama Siz Bunun Rüyanızda Olduğunu Bilemessizn Ogün Ne Yapıcaksanız Önce Rüyanızda Gerçekleşir Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Belki İçinizde Bilen Arkadaşlar Vardır İyi Rüyalar

bana en az 4-5 kez böyle olaylar oldu gerçekten bir an titriyorum şaşırıyorum dejavu denilen şey bu olsa gerek :)

KaptanSuroJank

Yeni üye
19 Tem 2012
19
0
Arkadaşlar siz bunları kendi kafanızından tasarlıyonuz çok kortuğunzdandır
Beyninizi her şeyi tasarlar yapar uygular düşün bi yanınıza cin var size saldırıyo eyer böyle bir şey düşündüyseniz beyinle herşey yapabilrisiniz ama gerçek boyuta böyle değildir fazlada kafaya takmayın

seagold

Üye
24 Ocak 2012
60
0
çanakkale
bende dün akşam bi kızı öldürdüm mesele neydi bilemiyorum ama sabah kalktığımda kızı öldürdüğüm yerden geçiyodum biskletin tekerleği patladı düştüm az daha uçurumdan ucucaktım çok fena tırstım rüyayla bi alakası varmıdır kızı öldürdüğüm yer her zaman geçtiğim yol sabah akşam oradan geçiyorum

Black-Thoor

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
3,401
0
Eskişehir (:
ben gece tuvalete kalktıgımda kesik baslı bir gelin gordum ama evimiz baya eskiydi osmanlıdan kalkma sonra hemen gittim babamın yanına gitmisti ve yeni evimizin balkonunda tasınmadan once kadın gormüstüm ama ev bostu kımse gelmiyodu kadın aglıyo gibiydi

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
ben hergun ruya goruyorum kucuklugumden beri ancak lucid ruya olayını coook kucuk yaslarda keşfettiğim icin korkunc bir ruya gordugum zaman durumu tersine ceviriyordum her zaman :D

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Ben rüya değilde,astral seyahat yapıyorum :).O da rüya gibi bilenler bilir.Bilincin yerinde ama rüya görüyorsun gibi.Uçuyorsun felan.Yapmak isteyenler varsa,yeni bir konu oluşturayım metodları yazayım?.

Düzeltme; Dün gece gördüğüm rüyayı anlatayım bari.Bilmiyorum gerçektenmi ama uyanık gibi birşeydim,yataktaki uyuma pozisyonum kalktığım ki ile aynıydı.Sanki biraz gözlerim açıktı,tam hatırlamıyorum.Kulağıma birisi sanki fısıldıyordu,ama bu ses çok ilginçti.Hani Atatürk'ün 10. yıl nutkundaki Atatürk sesiydi bildiğin.Bildiğiniz Atatürk kulağıma birşeyler diyordu.Dedikleri şu ''sen büyüyünce,baban gibi subay olacakın,çok büyük komutan olacaksın.'' diyordu.Gerçekten bunlar tamamen doğru.Zaten bende subaylığa merak sarmışımdır.Gitmeyide düşünüyorum.Neyse sabah bir kalktım,bir oh çektim.Ama gerçekten çok gerçekçiydi.Tabi sevinmedimde değil :) Umarım bunlar gerçek olur.

Son düzenleme:

mcniqotin

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
449
0
ben bu gnn braz kestriydun bşyler düşüünüyodum ayağımdan kan alındıgını güşündm gzm kapalıydı sonra iğnnenin ayağımda krıldıgını düşündm ve ayağımda bi ağğrı oldu tam o düşündgm yyerdii ağrıyan bölge sizce nedirrr bu ?

7nbitirdin

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
samsun
Assında Herğün Dışarı Uyanmadan Önce Rüya Görüyosunuz Bu Rüya O gün Yapıcağınız Bütünşeyleri Rüyanızda Gösteriyor Belki Olmuştur Arkadaşlarınzla Takılıyosunzdur Veya Sınıfta Ders İşliyosunuzdur Birden Ben Bu Anı Nezaman Yaşadım Allah allah Sanki Bu Hareketi Daha Önce Yaptım Gibi Birşey Olur Ama Siz Bunun Rüyanızda Olduğunu Bilemessizn Ogün Ne Yapıcaksanız Önce Rüyanızda Gerçekleşir Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Belki İçinizde Bilen Arkadaşlar Vardır İyi Rüyalar
aynen kanka bendede oluyorda babam felan inanmıyor atma diyor):

xxxHUNTERxxx

Katılımcı Üye
15 Tem 2012
941
0
[ Gökyüzü ]
Benim yattığım oda yatağın karşısında tam bir boy aynası var yani gözünü açtığın an aynayı görüyosun :D 1-2 ay önce gece abdest almak için kalktığımda yemin ediyorum bildiğiniz eşşek gördüm eşşektende değişik bir şey aslında kafası eşşek vucuda at değişik bir şeydi koşa koşa banyoya gittim o gece uyuduğumu hatırlamıyorum :D :woott

Edit: Yanlış anlaşılmasn gördüğüm yaratık benim haricimdeydi kendini gördün gbi algılama oluşmasını istemem :D :D

Son düzenleme:

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul
Benim yattığım oda yatağın karşısında tam bir boy aynası var yani gözünü açtığın an aynayı görüyosun :D 1-2 ay önce gece abdest almak için kalktığımda yemin ediyorum bildiğiniz eşşek gördüm eşşektende değişik bir şey aslında kafası eşşek vucuda at değişik bir şeydi koşa koşa banyoya gittim o gece uyuduğumu hatırlamıyorum :D :woott

Sesli guldum :yo:yo

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0

ahahaha cok iyi ya :D bende okurken kafamda neler kurmustum eşşek kelimesini gormeden öncesiye kadar :D:woott:woott:puah:puah

Son düzenleme:

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul

aynaya bakıp şeytanı görmüşsün :D

samet2131

Yeni üye
11 Ağu 2012
44
0
benimde bi rüyam:
NOT: rüyayı 4-5 yaşında görmüştüm şimdi yaşım 15 nasıl bi etki yarattı arkadaş anlamadım :D
bizim sitenin içinde uçuşan uçaklar vardı ve pencereden uçaktan uçağa atlıyordum sek sek gibi .d yere düşünce tekrar pencereden başlıyordum tekrar atlıyordum yine düşüyordum yine başlıyordum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.