sanıyede IP adresınız degıssın

CyberPoWeR

Yeni üye
12 Şub 2007
8
0
yanlış paylaşım arkadaşım ip deiştirmek sandığınız kadar basit değildir yani sadece 1 programla ip deiştiremesiniz bunu proxy sunucusu war proxy den bulur adam ip ini we bu yanlış bakın bunu kurmadan önce www.whatismyip.com buraya girin bunu kurun deişicek zannediosunuz sonra yine aynı adrese girin bakalım aynı mı deil mi deneyin kendiniz görün yada proxy generatör ler war bunu da deneyebilirsiniz

TShadow

Yeni üye
14 Şub 2007
1
0
ya kusura bakma kardeş ben bunu yaptım yükledim programı ama çalıştırınca internete giremiyorum yardımcı olursan sevinirim emeğin için teşekkürler

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
hoppala indirdik sonra yorumlara baktık :) şimdi çalıştırırsam sitelere girememmi? yardım pls.

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
beyler hepinize ben tşk ederim emegi saygısız bırakmadıgınız için !!!

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
arkadasim öncelikle sagol ama senin ip programi fooossss cikti radyoda banlandim onu acamiyor program kendi kendine calisiyor benim ip degismiyor hep ayni

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
arkadasim programin foooooooooooooooooos hicbir ise yaramiyor ancak kendi kendine oynuyor benim ip degismiyor hala ayni denemek isteyen gitsin herhangi bir chat sitesinden yada radyodan bann alsin anlar yani ise yaramiyor genede sagol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.